See laadija hõljub teie Apple Watchi!

See laadija hõljub teie Apple Watchi!

Kas plaanite endale laadija osta? Apple Watch? Ei. Ja kui ma ĂĽtlen seda ELEVAATOR tee oma kella Lendavad nii laadimise kui ka olemise ajal AKUPANK?

LIFT-l on alumiiniumist ja keraamikast valmistatud alus, mis on ühendatud elektrienergiaga. Ülaosas on tal käsi, mille ülesandeks on Watchi hõljumine, kui see on ujuval laadijal.

Loomeettevõtted, kelle nimed on väga sugestiivsed (Levitation Works, näiteks "Levitao Funciona"), selgitavad, kuidas seda teha.

Kuidas me seda teeme? Meie induktsioonisüsteem ise oli inspireeritud Tesla algsest ideest elektrienergia maale kandmiseks. Võtsime selle radikaalse idee kasutusele ja kohandasime seda energia edastamiseks imeliselt kosmoses hõljudes, ilma juhtmeid vajamata.

Nagu Applestico videost näete, on LIFT väga inspireeritud Ma toodetest ja ka Porsche Designist. Praegu on saadaval värvid must või valge.

Laadimisseadet saab kasutada ka kui AKUPANKja see võib teile pakkuda lisakulusid Apple Watchi või hädaabipatareide eest iDevices. Muide, alus toimib ka teie iPhone'i või iPadi traadita laadijana. Tegelikult on suuremal LIFT Pro versioonil (pildil allpool) ruumi traadita laadimiseks ja teistel seadme vertikaalseks laadimiseks.

Tõstke Apple Watch üles

Eelkõige pakub ettevõte ka ujuktulesid, mida saab müüa koos laadijatega või paigas.

Kickstarteri projekti eesmärk on 44 tuhat USA dollarit ja see on raha kogumisel ületanud 200 tuhat USA dollarit, toetajaid on rohkem kui 950 ja tähtaja lõpuni on veel üle kuu! Kui soovite selles projektis kaasa lüüa, saab LIFT-i osta alates 160 dollarist (pluss 35 USA dollarit Brasiilias saatmiseks, oktoobrikuu tarneaeg).

(9to5Maci kaudu)