See MacOS-i utiliit muudab taskuhäälingusaated mõne klõpsuga videoteks

Kui toodad taskuhäälingusaated või kui alles alustate äritegevusega, peaksite juba teadma, et seda tüüpi sisu levitamine on raske ülesanne: potentsiaalsete kuulajate saamine sellisele platvormile nagu SoundCloud või Spotify tähendab konkureerimist tuhandete ja tuhandete muude allikatega.

Huvitav alternatiiv on paigutada oma podcast videoplatvormile, näiteks Youtube – potentsiaalselt võimaldab see rohkematel inimestel sellele sisule juurde pääseda. Kuid see tekitab probleemi: selleks peate oma toodangu teisendama mõneks videoformaadiks, mis nõuab vähemalt spetsiaalset redaktorit, mõningaid teadmisi ja renderdamisaega.

Sest ta arvab täpselt, et antud juhul Brasiilia arendajad Guilherme Rambo luua FusionCast.

Tutvustan oma uusimat rakendust: FusionCast. Muutke oma podcastide episoodid hõlpsalt videoteks.

MacOS-i rakenduse töö ei saa olla lihtsam: lohistage lihtsalt oma helifail FusionCasti aknasse, valige pilt (või isegi see, kui podcastil on juba sisseehitatud kaas), valige mõned lisad ja klõpsake valikul “Ekspordi video”. Valmis! Mõne minuti jooksul salvestatakse teie sisu teie valitud videovormingus õigesti.

FusionCast on loodud teie Maci protsessori ja graafikaprotsessori täielikuks ärakasutamiseks, nii et muundamisprotsess on teie masina vastupidavusest olenevalt kiirem: kahetunnise taskuhäälingu teisendamine videoks võtab näiteks 16-tollisel MacBook Pro’l umbes kaheksa minutit – kuid see võtab muidugi aega. vähem võimsatel mootoritel kauem.

Selle rakendusega on teil ka mitmeid lisavõimalusi: saate valida oma video eraldusvõime ja vormingu ning valida, kuidas pilt taasesituse ajal käitub – see võib jääda staatiliseks, liikuda ekraanil, saada efekti hämar ja palju muud. Ja utiliit on endiselt nutikas, “mäletab” valitud sätteid teie failinime põhjal; niisiis, kui teisendate samast taskuhäälingust järgmise episoodi, on sobivad sätted juba olemas. ?

FusionCasti saab osta selle ametlikul veebisaidil aadressil 10 R $ – või kui soovite Palju see valik, 30 R $ eest Mac App Store’is. Kasulik, eks?