See murranguline uuring demonstreerib pedofiilide kasutatavat noorte veebitaktikat

See murranguline uuring demonstreerib pedofiilide kasutatavat noorte veebitaktikat

Peal Astoni ĂĽlikooli uuringud AnalĂĽĂĽsiti seksuaalkurjategija veebivestlusi enam kui 20 12-aastase ohvriga, milles ta kasutas 17 valeidentiteeti, enne kui sundis noori pornograafilisi pilte postitama.

Uurijad tõid välja, et ründaja „keeleliste liikumiste” (vestlusfunktsionaalne üksus) analüüsimisel oleks võimudel võimalik aidata ametivõimudel tema tegelik identiteet ja ennetada tulevasi kuritegusid, kuna kurjategija paljastas lapsega suhteid proovides enda kohta mitmesugust teavet. -mured lapsed.

Uuringu autor Emily Chiang selgitab, et “rĂĽndajad võtavad omaks mitu erinevat identiteeti, millel on erinevad omadused – mõned on mehed, teised naised, ĂĽks töötab modelliagentuuris – ja ma tahtsin mõlemat võrrelda keeleliste liikumiste osas”.

Teadlased tuvastasid 19 erinevat lähenemist tervitamise, “vestluse” ja “seksuaalse teema algatamise” vahel.

Riikliku kuritegevuse agentuuri tumedate kuritegude üksuse juht väidab, et kurjategijatel on viimasel ajal olnud lihtsam veebikuritegevust propageerida ja et see uuring „näitab, et kohtuekspertiisi keeleline analüüs on üks käitumuslikest lähenemisviisidest, mida saab kasutada selleks, et suurendada võimalusi varjatud kurjategijatele identiteedi andmiseks. veebis anonüümsuse taga ja aitab hinnata kurjategijate ohtu ”.

“Selle väljakutse ees ei saa õiguskaitseorganid tugineda ainult tehnilistele lahendustele. KĂĽberkuritegevuse uurimisel tuleb arvestada lähenemisviisiga, mis põhineb kurjategija käitumisel ja mitte ainult tehnoloogia kasutamisel, ”selgitas ta.