See näeb välja habras, kuid OnePlus 7 Pro esikaamerast piisab 22 kilo tsemendi tõstmiseks

See näeb välja habras, kuid OnePlus 7 Pro esikaamerast piisab 22 kilo tsemendi tõstmiseks

OnePlus 7 Pro on üks kahest nutitelefonist, mida Hiina tehnoloogia sel teisipäeval avalikustas. See mudel on standardversioonist suurem lipulaev, kuid paistab silma oma välimusega, mis kõigi raamide eemaldamisega sunnib esikaamerat teisele poole rändama. Seekord otsustas OnePlus asetada objektiiv väikesesse väljutatavasse salve, mis asub seadme ülaservas. Ehkki see on ruumipuuduse probleemi leidlik lahendus, võib liikuvate osade integreerimine tõrjuda mõned skeptilisemad tarbijad, kes kardavad komponentide vastupidavust. Ja nende jaoks teeb Hiina kaubamärk väga erilise video.

tek oneplus 7 “data-title =” tek oneplus 7 – See tundub habras, kuid OnePlus 7 Pro esikaamera jõuab kohale, et tõsta 22 kilo tsementi – SAPO Tek “> tehnoloogia oneplus 7

Üle 22 kilogrammi kaaluvate tsemendiplokkide abil suutis ettevõte tõestada, et kabiinid ei lõhkenud lihtsalt. Selleks kinnitab ta trossi ühe otsa tala külge ja kerib teise otsa ümber ruumi. Seejärel võetakse masina abil telefon, kandes laagreid otse taha.

Kaameral on 16-megapiksline sensor ja seda on testitud toetama enam kui 300K žeste, seega on see mõeldud kestma rohkem kui viis aastat, isegi kui kasutaja seda intensiivselt kasutab. Pange tähele, et kaamera võib telefoni kukkumise tuvastamisel automaatselt üles tõmmata.

Ehkki muljetavaldav ja jagatav, on oluline rõhutada, et sellised testid on väga kontrollitud ja toodetud väga konkreetsetel eesmärkidel. Samsung Galaxy Fold on võib-olla parim näide sellest, kuidas sellest vastupidavustestist seadme robustsuse tõestamiseks ei piisa. Tuletatakse meelde, et Lõuna-Korea tehnoloogia oli ekraani ja hinge vastupidavuse tõestamiseks salvestanud video, mis näitas järjestikku mitme voldi avamist ja sulgemist. Varsti pärast ajakirjanike kätte jõudmist hakkas aga esimene katseüksus purunema, ehkki kaitsekile tõttu, mille kasutaja pidi ära rebima. Sellisel juhul on ka tolmu või vedeliku tekkimise oht siseruumides. Jääb üle oodata, kuidas see teda mõjutab.

Uus OnePlus 7 tuleb peagi turule. Lisateavet nutitelefonide kohta saate selle lingi kaudu.