See on Galaxy S8 Samsungi assistendi kõige arenenum olek

Võib-olla olete kuulnud Samsungi virtuaalsest assistendist Bixby, mis kuulutati välja koos uute Galaxy S8 ja Galaxy S8 + seadmetega. Kuigi see on ametlik, on teenus, mis seab Samsungi kunstliku intelligentsuse (AI) valdkonnas konkurendiks, endiselt beetaversioonis, mis on testimise etapis. Eile avaldati USA-s funktsioon Bixby kasutamiseks häälkäsklustel ja nüüd teame, mis on tegelik arenguetapp.

Samsungi peamise käivitusürituse ajal märtsi lõpus oli meie meeskonnal võimalus näha Bixby demot. Peale selle sain proovida mõningaid funktsioone Galaxy S7-l ja seejärel Galaxy S8-l. Praegu on Brasiilias ja teistes piirkondades võimalik kasutada S8 või S8 + sisseehitatud assistenti, kuid ainult kahte funktsiooni: Bixby Vision (piiratud tugi) ja Bixby Cards.

bixby pt samsungi kaardiassistent

Mõned kaardid, mida saate juba kasutada / © NextPit

Kuid nagu Google’i assistent, Cortana, Alexa ja Siri, muudab ka seda tĂĽĂĽpi teenuse nii nutikaks valik kasutada oma häält sĂĽsteemiga suhtlemiseks või isegi keerukate toimingute tegemiseks, ilma et peaksite oma käsi kasutama. ehk paneb masina kasutaja jaoks tööle.

Samsung nimetas seda funktsiooni Bixby Voice’iks ja lubas USA-s tööriista piiratud kasutamise. Bixby testiprogrammi registreerunud kasutajatele on saadaval häälkäsklused. Kuna mul pole seda veel õnnestunud testida, kuna see piirdub Põhja-Ameerika turuga, valisin välja kaks allpool olevat videot, kus juba näete Samsungi abimeest Galaxy S8 kallal töötamas.

Verge

„Otseses võrdluses Google’i abimehega läbib Bixby Voice ebamugavaid hetki. Kuni asjad ei parane, kĂĽsivad paljud inimesed endalt: “Mis selle eesmärk on? “. Ma ei ole kindel, et Bixby Voice meid päästab, sest paljud asjad läbivad lõpuks samu menĂĽĂĽsid ja ekraane, mida teete ĂĽlesannetega sõrmega ”.

Droidi elu

„Bixby on Google’i abimehega võrreldes ĂĽsna keeruline, mis kasutab Google’i otsingumootorit, integreerides teenuseid, andmebaase ja kõiki ettevõtte teadmisi selles valdkonnas. Bixby töötab juba nutitelefonis pigem otsingu- ja juhtimisvahendina. Rakenduse avamiseks ja erinevates kohtades navigeerimiseks muutke videot ja käivitage diktofon. Seda teeb Bixby, selle asemel, et olla abimees, kes aitab teil Google’i teenuseid kasutada. “

Kas näete Bixby potentsiaali? Millist assistenti te oma nutitelefonis praegu kasutate?