contadores estadisticas Saltar al contenido

See on rakendus, mis kasutab teie mobiiltelefonil kõige rohkem akusid ja andmepakette!

Paljud süüdistavad lihtsalt ekraani või WiFi-ühendust, mis on alati aktiivne, kuid on ka rakendusi (millest paljud on väga populaarsed), mis on lisaks teie süsteemi koormamisele ja andmepakettide tarbimisele teie aku tõeline kurjategija. See artikkel näitab teile, mis see on.

On palju rakendusi, mida peetakse asendamatuks, kuid tegelikult on neid vähe. See on suurepärane, sest mõned arendajad ei kõhkle nutitelefonide ressursside kasutamist ja kuritarvitamist. Paljud kasutajad ei tea teenuse tegelikku tarbimist ja selle artikli eesmärk on teavitada neid Google Play poest leitavate raskete või alternatiivsete rakenduste teadlikust kasutamisest. Igas kvartalis koostab tarkvaraettevõte AVG (Anti-Virus Guard) aruande, mis põhineb miljonite kasutajate kogu maailmas kogutud andmetel, ja avaldab tarbijaprofiilide loendi.

Aruanded eristavad rakendusi, mis töötavad taustal automaatselt ja käivituvad pärast süsteemi alglaadimist, ning rakendused, mille kasutaja peab aktiveerima. Selles uuringus on väga huvitavad kolm kategooriat: andmete tarbimine, aku tarbimine ja süsteemi jõudlus. AVG-aruandes analüüsitakse ainult rakendusi, mille Google Play poes on allalaaditud rohkem kui miljon.

10 rakendust, mis ujutavad üle Androidi süsteemi

Esiteks näitame rakendust, mis koormab kogu süsteemi ja muudab nutitelefoni aeglasemaks:

10 parimat rakendust, mis süsteemi üle koormavad (automaatne) 10 parimat rakendust, mis süsteemi üle koormavad (käsitsi)
Facebook Spotify muusika
BBM Amazon Kindle
8 pallibassein Messengeri LINE
Instagram Samsung WatchON
Facebooki Messenger Snapchati
Wechat Netflix
Facebooki lehehaldur SoundCloud
ooVoo video tekst- ja telefonikõned Puhas meister
KakaoTalk: tasuta kõned ja tekstid Tumblr
Viinapuu PicsArt fotostuudio

Pole üllatav, et Facebook ilmub siin koos oma teenusega kolm korda. Siinne lahendus on ikkagi juurdepääs sotsiaalvõrgustikele rakenduse asemel brauseri kaudu või annab võimaluse Facebook Lite jaoks.

Veel üks teenus, mis juhib tähelepanu Clean Masterile – väga laiale rakendusele, mis lubab muuta teie nutitelefoni süsteemi kiiremaks. Rakendus ise täidab oma töö hästi, puhastades oma seadmest kasutud teenused, kuid süsteemi toimimiseks saate seda teha kõrge hinnaga (kui see aktiveeritakse käsitsi).

androipit 9 mobiiltelefonide aku rünnakud10 rakendust, mis käsitlevad teie akut valesti. / ANDROIDPIT

10 rakendust, mis kasutavad teie aku ära

Rakendus ei pruugi süsteemi jõudlust häirida, kuid see ei tähenda, et see kulutab tühja aku. Vaadake allpool nende kümne rakenduse loendit, mis kasutavad kõige Androidi akut:

10 parimat rakendust, mis kasutavad kõige rohkem akut (automaatne) 10 parimat rakendust, mis kasutavad kõige rohkem akut (käsitsi)
Kiirgusteenus Samsungile Samsung WatchON
Turvapoliitika värskendus (Samsung) OLX tasuta kuulutused
Facebook Telstra
Ilma- ja kellavidin Snapchati
Otsige turvalisust ja viirusetõrjeid Walmart
WhatsApp Messengeri LINE
Applock Amazon Kindle
Kakao Talk: tasuta kõned ja tekstid BBC uudised
Wechat Spotify
Truecaller – helistaja ID ja blokeerimine Retrica

Vähemalt kolm Samsungi teenindust tegid selle akude nimekirja ja Facebook paistab taas kord negatiivselt silma. Siin paistavad silma ka WhatsApp ja muud Messengerirakendused (LINE, Snapchat, WeChat). Samuti olge ilma- ja kellavidinaga väga ettevaatlik, kuna see kulutab palju akut ilma aktiveerimata.

androipit 9 mobiiltelefonide aku rünnakudAndmemaht on midagi, mida peaaegu kõik peavad talletama. / ANDROIDPIT

10 rakendust, mis kasutavad kõige rohkem andmepakette

Andmete maht kujutab kasutajale sageli ka peavalu. Siinkohal peame pöörama erilist tähelepanu, sest paljud arvavad, et andmeid kasutab ainult antud rakenduse aktiivne kasutamine – viga, mis võib tasku koormata.

10 parimat rakendust, mis tarbivad kõige rohkem andmeid (automaatselt)10 parimat rakendust, mis tarbivad kõige rohkem andmeid (käsitsi)
Facebook Tumblr
Yahoo! JAAPAN Snapchati
Instagram BBC uudised
Yahoo ilm Netflix
Ilmakanalid Spotify muusika
Mobiil- ja viirusetõrje Spotify Ltd.
Ilma- ja kellavidin Samsung WatchON
Groupon Puhas meister
WeatherBug Foto toimetaja Aviary
Kiirgusteenus Samsungile Tinder

Facebook on taas leidnud oma koha nimekirjas, tarbides salaja andmeid taustal. Lisaks on olemas rakendused ja vidinad ilmastiku ja ilmastiku jaoks.

Kas kasutate ühte loendis olevatest rakendustest, teadmata, kui palju see tarbis? Kas teate mõnda alternatiivi, mis säästab teie süsteemi, akut ja andmemahtu?

(tagsToTranslate) rakendus (t) aku (t) andmed (t) süsteem (t) jõudlus (t) maht (t) facebook list (t) (t) uuring