contador gratis Saltar al contenido

See on rakendus, mis tühjendab teie telefoni aku ja andmesidepaketi kõige paremini!

See on rakendus, mis tühjendab teie telefoni aku ja andmesidepaketi kõige paremini!

Paljud süüdistavad lihtsalt ekraani või alati sisse lülitatud WiFi-d, kuid on ka rakendusi (millest paljud on väga populaarsed), mis on teie aku tõelised süüdlased, peale süsteemi ülekoormamise ja andmesidepakettide tarbimise. See artikkel näitab teile, mis see on.

Palju on rakendusi, mida peetakse asendamatuteks, kuid tegelikult on need üksikud tegelikult. See on suurepärane, kuna mõnel arendajal pole mingit nutitelefoni ressursside kasutamist ja kuritarvitamist. Paljud kasutajad ei tea teenuse tegelikku tarbimist ja selle artikli eesmärk on teavitada teid raskete rakenduste teadlikust kasutamisest või alternatiivide leidmisest Google Play poest. Igal kvartalil koostab tarkvaraettevõte AVG (Anti-Virus Guard) aruande, mis põhineb miljonite kasutajate kogu maailmas kogutud andmetel, ja avaldab oma tarbijakurjategijate nimekirja.

Aruanne eristab rakendusi, mis töötavad taustal automaatselt ja käivituvad pärast süsteemi käivitamist, ning rakendusi, mille kasutaja peab aktiveerima. Selles uuringus on väga huvitavad kolm kategooriat: andmete tarbimine, aku tarbimine ja süsteemi jõudlus. AVG aruanne vaatleb ainult rakendusi, mida on Google Play poes üle miljoni allalaaditud.

10 rakendust, mis Androidi süsteemi üle ujutasid

Kõigepealt toome välja rakendused, mis koormavad süsteemi tervikuna ja muudavad seega nutitelefoni aeglasemaks:

10 parimat süsteemi ülekoormavat rakendust (automaatne) 10 parimat süsteemi ülekoormavat rakendust (käsitsi)

Facebook Spotify muusika
BBM Amazon Kindle
8 Pallibassein Messenger LINE
Instagram Samsung WatchON
Facebook Messenger Snapchati
Wechat Netflix
Facebooki lehtede haldur SoundCloud
ooVoo videokõne tekst ja hääl Hr puhas
KakaoTalk: tasuta kõned ja tekstid Tumblr
Pugemine PicsArt fotostuudio

Pole üllatav, et Facebook ilmus siin oma teenustega kolm korda. Lahendus on siin hoida juurdepääsu suhtlusvõrgustikele rakenduse asemel brauseri kaudu või anda Facebook Lite’ile võimalus.

Teine pilkupüüdev teenus on Clean Master, väga ulatuslik rakendus, mis lubab teie nutitelefoni süsteemi kiiremaks muuta. Rakendus ise puhastab teie seadmest kasutud teenused hästi, kuid saate süsteemi toimimiseks (käsitsi aktiveerimisel) seda teha kõrge hinnaga.

androidi mobiiltelefoni akurünnak 9

10 rakendust, mis kohtlevad teie akut valesti. / © ANDROIDPIT

10 rakendust, mis neelavad teie akut

Rakendus ei pruugi süsteemi jõudlust häirida, kuid see ei tähenda, et see kulutaks vähe akut. Vaadake kümne rakenduse loendit, mis kasutavad Androidis kõige rohkem akut:

10 parimat rakendust, mis kasutavad kõige rohkem akut (automaatne) 10 parimat rakendust, mis kasutavad kõige rohkem akut (käsitsi)

Kiirteenus Samsungile Samsung WatchON
Turvapoliitika värskendus (Samsung) OLX tasuta kuulutused
Facebook Telstra
Ilm ja kella vidin Snapchati
Otsite valikuid Turvalisus ja viirusetõrje Walmart
Mis on valesti Messenger LINE
Rakenduse lukustus Amazon Kindle
Kakao vestlus: tasuta kõned ja tekstid BBC uudised
Wechat Spotify
Truecaller – helistaja ID ja blokeerimine Retrica

Akukurjategijate nimekirjas on olnud vähemalt kolm Samsungi teenust ja Facebook paistab taas negatiivselt silma. Siin paistavad silma ka WhatsApp ja muud messengeri rakendused (LINE, Snapchat, WeChat). Samuti olge väga ettevaatlik Weather & Clock Widget teenusega, mis tarbib palju akut ilma seda aktiveerimata.

androidi mobiiltelefoni akurünnak 9

Andmemaht on midagi, mida peaksid peaaegu kõik salvestama. / © ANDROIDPIT

10 rakendust, mis kasutavad kõige rohkem andmekavasid

Andmemaht on kasutajate jaoks ka sagedane peavalu. Siinkohal peame pöörama erilist tähelepanu, kuna paljud arvavad, et ainult antud rakenduse aktiivne kasutamine kulutab andmeid – see on viga, mis võib teie taskusse minna.

Kümme kõige rohkem rakendust, mis tarbivad kõige rohkem andmeid (automaatne)Kümme kõige rohkem rakendust, mis tarbivad kõige rohkem andmeid (käsitsi)
Facebook Tumblr
Yahoo! Jaapan Snapchati
Instagram BBC uudised
Yahoo ilm Netflix
Ilmakanal Spotify muusika
Mobiilne turvalisus ja viirusetõrje Spotify Ltd.
Ilm ja kella vidin Samsung WatchON
Groupon Hr puhas
WeatherBug Aviary fototöötlus
Kiirteenus Samsungile Sõnnik

Facebook on taas nimekirjas oma koha leidnud, kulutades taustal vaikselt andmeid. Lisaks on olemas ilma- ja kliimaprognooside rakendused ning vidinad.

Kas kasutasite mõnda loendis olevat rakendust, teadmata, kui palju see tarbis? Kas teate alternatiive, mis säästavad süsteemi, akut ja andmesidemahtu?