See sait on näide sellest, kuidas Internet aitab ohustatud liike kaitsta

Seda saiti nimetatakse elevantide ekspeditsiooniks ja selle töötas välja digitaalse kogukonna teadusuuringute portaal Zooniverse. Eesmärk on kaasata võimalikult palju Interneti-kasutajaid Kesk-Aafrika metsades elavate Aafrika elevantide säilitamise võitlusse.

tek elevandi ekspeditsioon “data-title =” tek elevandi ekspeditsioon – see sait on näide sellest, kuidas Internet aitab ohustatud liike kaitsta – SAPO Tek> elevant tek ekspeditsioon

Sellisel juhul saavad kasutajad abistada kohapeal tööle pandud meeskondi fotode isendite tuvastamisel, mis on jäädvustatud automatiseeritud kaamerate abil, mis on strateegiliselt paigutatud nende elupaiga erinevatesse piirkondadesse.

Täpsemalt öeldes palub teie sait teil sirvida salvestatud pilte ja tuvastada loomad, keda nägite. Ja kui palju te näete. Nii saab projekti juhtiv meeskond rohkem teada Aafrika elevantide asukoha ja liikumise kohta.

Selle projektiga koostöö tegemiseks klõpsake lihtsalt nuppu „Alusta“, lugege kõiki juhiseid, mida sait peab teile andma, ja seejärel teatage sellest, mida näete igal esiletõstetud fotol.

Elevantide ekspeditsioon on tasuta ja saadaval selle lingi kaudu.