Selgelt moto "ĂĽks link kõigile" all annab platvorm kasutajatele võimaluse otsitavat muusikat otse saidilt otsida. Kui see on leitud, pakub see loetelu linkidest teenustele, kus rada on saadaval, ja muud nupud, mis võimaldavad seda sama lehte jagada. Viimasel juhul on mõte selles, et teie kontaktidel, kes ei ole Spotify kasutajad, vaid näiteks Google Play muusikal, võib otse voogesitusplatvormilt jagamisel…" />
See sait parandab muusika voogesituse jagamisel valesti läinud asja
DODATKI

See sait parandab muusika voogesituse jagamisel valesti läinud asja

Ajal, mil voogedastusteenused levisid, oli muusika jagamine sõpradega või suhtlusvõrgustikes keeruline. Kui oli loomulik jagada antud loo videoklipi linki, mis oli seega kõigile kättesaadav, on tänapäeval sama loomulik, et aktsia pärineb Spotifyst, Apple Musicust või Deezerist, mistõttu pole ülesande huviliste terminalis reprodutseerimist alati lihtne saavutada .

Kuid selle 21. sajandi probleemi jaoks on olemas lahendus nimega SongWhip – veebisait, mis koondab kõik sama loo jaoks saadaval olevad lingid ja sujuvamaks teie kontaktiseadmes reprodutseerimist.

tek songwhip “data-title =” tek songwhip – see sait lahendab voogesitusplatvormilt muusika jagamise vea – SAPO Tek “> laululaev tek

Selgelt moto “ĂĽks link kõigile” all annab platvorm kasutajatele võimaluse otsitavat muusikat otse saidilt otsida. Kui see on leitud, pakub see loetelu linkidest teenustele, kus rada on saadaval, ja muud nupud, mis võimaldavad seda sama lehte jagada.

Viimasel juhul on mõte selles, et teie kontaktidel, kes ei ole Spotify kasutajad, vaid näiteks Google Play muusikal, võib otse voogesitusplatvormilt jagamisel olla sama juurdepääs muusikale. Kui klõpsate jagatud lingil, suunatakse teid sellele lehele ja saate jätkata teed, mis neile kõige mugavam on.

SongWhip on saadaval selle lingi kaudu.