See sait võimaldab teil jälgida maavärinaid reaalajas

See sait võimaldab teil jälgida maavärinaid reaalajas

1975. aastal asutatud Euroopa-Vahemere piirkonna seismoloogiakeskuse missioon on kaitsta avalikkust maavärinate ohtude eest ja jälgida nende tegevust. Selle eesmärk on reageerida väga õigeaegselt ja otsustavalt hävitavatele, sealhulgas väiksema tugevusega maavärinatele.

EMSC veebisait on praegu seismilise aktiivsuse allikas reaalajas, registreerides planeesfääril punktid, kus loodusnähtused toimuvad võimalikult täpselt, pakkudes iga epitsentri koordinaate, suurust ja asukohta. Seejärel jälgitakse registreeritud maavärinaid interaktiivsete kaartide ning muude teaduslike ja geograafiliste andmete abil aja jooksul, et nende mõju uurida oleks huvitatud. Saate filtreerida sündmusi näiteks tunni, päeva või nädala järgi.

Kõige huvitavam on see, et veebisait on interaktiivne ja juhtumi lähedal pole kedagi paremat kui kohalik elanikkond, kes selle nähtuse kohta tagasisidet annaks. Sellisel juhul on olemas nii tööriistad nagu nupp “Tunnen”, nii kirjelduste saatmiseks kĂĽsimustiku abil kui ka vastavate maavärinate tehnilistesse failidesse salvestatud fotod ja videod, mida kõik kasutajad saavad uurida.

maavärina tehnoloogia “data-title =” maavärina tehnoloogia – see sait võimaldab teil jälgida maavärinaid reaalajas – SAPO Tek “> maavärin

“Hirmutav” tähendab juhtumite ĂĽldloendi kontrollimist, nii et planeet “väriseb” iga tunni aja tagant. Saate vaadata viimast 31. jaanuaril Alvesve linnas Silveses registreeritud maavärinat, mille tugevus oli 3,4 magnituudi.