See tüüp uuendas iMaci komponente ja säästis Apple'i pakutava ametliku täiendusega võrreldes ligi 2000 dollarit

See tĂĽĂĽp uuendas iMaci komponente ja säästis Apple’i pakutava ametliku täiendusega võrreldes ligi 2000 dollarit

Kellegi jaoks pole uus, et Apple võtab (väga) varanduse kõikvõimalike Macile tehtud täienduste eest. Teame seda ka sisemiselt iMac see aeg on aga keeruline ĂĽlesanne Quinn Nelsonkanal Sweet Lab YouTube’ist otsustas seda raskust ignoreerida ja seda jõuliselt kohandada.

Selleks ostis ta Retina 5K 27 ″ ekraaniga iMaci ja tegi Apple’ile ĂĽhe täienduse: vahetas oma algse 1TB Fusion Drive’i 512GB SSD vastu, makstes selle eest veel 300 dollarit. Seda öeldes alustas masin 2099 dollariga.

Hiljem ostis Nelson ka Intel Core i7-7700K protsessori, 2TB MX300 2TB SATA SSD, 64GB PC.S-19ILL RAMi G.SKILL-ilt ja mõned muud vajalikud lisaseadmed, kulutades sellele mängule täiendavalt 1372 dollarit.

Maci avamine ja asenduste tegemine pole kõigile mõeldud, kuid Nelson ütles, et on üllatunud, sest arvab, et see on hullem. Ta valmistas ennast muidugi ette ja omandas seda tüüpi töö jaoks oma iFixiti tööriistad. Selgus, et kõige lõpuleviimiseks kulus vaid umbes tund.

Tulemus: Nelson iMac ĂĽletab Apple’i loendamatuid tipptasemel isikupärastusi võrdlusalus, seal ta on säästis 1828 dollarit seoses sellega, mida maksaksite, kui teete kõik ametlikud täiendused. Muidugi kaotab see Maci garantii, kuid hinnavahe jaoks on see kindlasti seda väärt.

Kes tahaks võtta riski midagi sellist teha? ?

Softpedia kaudu