See uuenduslik printer sobib peopesaga ja prindib mitmesugustele materjalidele

See uuenduslik printer sobib peopesaga ja prindib mitmesugustele materjalidele

Pole keeruline tundma õppida kedagi, kellel on probleeme printeriga, on väga pettumust juhtida suurt masinat, millel on ainult üks funktsioon ja kellel on endiselt puudusi. Selle reaalsuse muutmiseks käivitas The God Things Company ettevõtte kaasaskantava printeri PrinCube (mahub peopessa), mis prindib ettevõtte andmetel põhimõtteliselt mis tahes materjali. Vaadake allolevast videost, kuidas see töötab.

Kuna PrinCube on kerge, väike ja praktiline, muudab selle kaasaskantavaks ning seda saab siia ja tagasi viia. Seda esitletakse kui "väikseimat kaasaskantavat printerit maailmas" ja seda saab paberi, papi, metalli, naha, plastiku ja muu kõrval kasutada ka puidul. Lisaks toetab see kõiki värve ja mahutab prindima kuni 415 lehekülge.

Väljatrükkide väljaselgitamiseks selgitas ettevõte, et printer on vaja ühendada iOS-, Androidi- või isegi sülearvutiseadmetega. Ühendus töötab WiFi kaudu ja QR-koodi kaudu. Laadige lihtsalt üles soovitud pilt vidinaga ühenduse pidamiseks ja protsessi alustamiseks.

Igaüks, kes soovib, võib isegi omal nahal mulje jätta, nagu ettevõte näitab toote veebisaidil ühisrahastuse kaudu Indiegogol. Rahvusvaheline sait, kuid aktsepteerides meie omavääringut, on 409 R R $ eest teil juurdepääs toodetele ja selle idee abistamiseks. Kokku koguti 7800370 dollarit, mis moodustas 1,889% algsest eesmärgist suurendada 41,286 dollarit. See summa äratab tähelepanu, sest enamik ideid ei tööta nii suure varuga.

Teadlased lõid integratsiooni nutitelefonide ja inimese tehisnaha vahel

Praegu on toode endiselt prototüübis, järgmisteks etappideks on tootmine ja tarnimine. Kui soovite PrinCube kohta rohkem teada saada, saate seda kontrollida toote veebisaidilt.

Allikas: Indiegogo. (TagsToTranslate) kärg (t) vidinate (t) printerite (t) tehnoloogia