See uus funktsioon muudab Facebooki rakenduse lõpuks kasutuks!

Facebook on ĂĽks esimesi teenuseid, mis kasutab Chrome’i teavitussĂĽsteemi. Mobiilibrauseri funktsionaalsus algas mõni nädal tagasi ja muutis Facebooki rakenduse praktiliselt ĂĽleliigseks, sest lõpuks saate sotsiaalmeediumide mobiiliversiooniga märguandeid vastu võtta.

Rakenduse ĂĽks suurimaid eeliseid veebisaidi ees on kaugelt võimalus saata kasutajale tõukemärguandeid. Nii õpime uusi vestlusvestlusi, e-kirju, uudiseid, Facebooki postitusi ja muud. Kuid alates Chrome’i versioonist 42 on lisatud uus veebiteatiste toe standard ja veebisaitide ĂĽlesanne on oma teenust kohandada.

facebooknotificacoes Uus võimalus teatiste saamiseks Facebooki mobiilseadme kaudu Chrome’is. / © ANDROIDPIT

Selle funktsiooni esimene suurem kasutaja on Facebook. Kui olete sisse logitud Chrome’i versiooniga 45 või uuemaga saidil m.facebook.com, saate kohe hĂĽpikakna, milles kĂĽsitakse, kas soovite märguandeid lubada. Kui nõustute, seadistab Facebook taustateenuse, mis tänu serverile saadab Chrome’i kaudu pidevalt teateid teie seadme vastavasse riba.

Klõpsates Facebooki saidil ikooni Gloobus, saate muuta märguandeseadeid ja kohandada seda, mida soovite või ei saa. Uuendusega ei pea kasutajad, kes (õigustatult) kaalusid Facebooki rakenduse desinstallimist nutitelefoni ressursside ja aku säästmiseks, teadetest loobuma.

facebooknotificacoes2 Facebooki märguandeseaded. / © ANDROIDPIT

Praegu pakuvad uut teavitamisfunktsiooni ainult Chrome ja Opera, kuid Firefox töötab praegu ka selle nimel, et see oleks kasutajatele kättesaadav.

Mida arvate uudsusest? Kas olete proovinud?