See veebisait soovib teile näidata, kuidas õppida kõike, mida on vaja teada

See veebisait soovib teile näidata, kuidas õppida kõike, mida on vaja teada

See sait on kursuste kaart, mis soovib teile näidata meetodeid ja bibliograafiaid mis tahes distsipliini kiireks ja praktiliseks õppimiseks. Selle nimi on Õpi kõike, see on tasuta ja saadaval selle lingi kaudu.

tek õppida kõike “data-title =” tek õppida kõike – see sait soovib teile näidata, kuidas õppida kõike, mida on vaja teada – SAPO Tek “> õppida midagi

Sellelt platvormilt leiate erinevaid teadusharusid nagu õigusteadus ja kunst, filosoofia ja programmeerimine, sotsioloogia ja videomängude arendamine ning arhitektuur ja ajalugu. Idee on selles, et nad on omavahel seotud, et näidata teile loogilist rada ĂĽksteise täiendamiseks. Sellisel juhul tuleb varase distsipliini õppimisel alati kasuks teise õppimine – Linuxi õppimine aitab teil mõista näiteks opsĂĽsteemi õppetunde.

Klõpsates mõnel kursusel, avaneb teine ​​leht, kus kuvatakse teile järgimiseks vajalike toimingute loetelu ja mõned soovitatavad raamatud põhitõdede õppimiseks. Pärast seda saate liikuda üksikasjade juurde. Näiteks meditsiini puhul on saadaval sellised üksused nagu patoloogia, sõltuvus, psühhiaatria jt.

Jääb öelda, et Õpi kõike on seotud akadeemiliste platvormidega nagu Wikiwandi ja Khani akadeemia ning teistega, nagu Goodreads. Kõigil neist on õppetunnis oluline roll, mis mõnikord nõuab teilt igas tunnis teatud tegevuste tegemist.