contador gratis Saltar al contenido

See võttis aega, kuid Bixby käivitati lõpuks Brasiilias portugali keeles

See võttis aega, kuid Bixby käivitati lõpuks Brasiilias portugali keeles

Pärast seda, kui ta oli teatanud, et Brasiilia portugali jaoks arendatakse tuge, teatas Samsung 2019. aastal Galaxy S10 liini Bixby testi alustamisest.

Pärast aastaid kestnud ootamist, para Samsung teatas täna, 22. jaanuaril, et see on esimene katse käivitada Bixby portugali keeles siin Brasiilias. Lõuna-Korea ettevõttelt on pärast virtuaalse assistendi käivitamist küsitud keele kättesaadavuse kuupäeva kohta ja nüüd, peaaegu 3 aastat hiljem, on saadaval Brasiilia portugali beetaversioon.

Galaxy S8 on esimene nutitelefon, mis võtab vastu Bixby (Foto: Reproduo)Galaxy S8 on esimene nutitelefon, mis võtab vastu Bixby (Foto: Reproduo)

Galaxy S10 esmane väljalase

Eduardo Santos, saidi sisu- ja mobiilsideteenuste direktor Samsung Brasiilia, ütles, et peamine erinevus assistentide vahel on kasutaja rutiinide lihtsustamine, võimaldades neil keskenduda sellele, mis on nende elus kõige olulisem.

"Testimisperioodil loodame lahendusi täiustada, kohandada neid Brasiilia kogukonna ainulaadsete omadustega, et saaksime pakkuda parimat võimalikku teenust, käivitades Bixby ametlikult meie kasutajabaasi."

Eduardo Santos, saidi sisu- ja mobiilsideteenuste direktor Samsung Brasiilia

Algselt ainult kanali kasutajad Galaxy S10 – nautida Portugali assistendi testimisetappi ja – Samsung teatas, et see oli üsna täielik, kuna see toetas ressurssidega originaalsisu mõistmist ja vaatamist Bixby visioon, lisaks sellele, et oleks võimalik teksti reaalajas tõlkida, nagu juhtus ka aastal Google tõlge.

Bixby funktsioon

Käivitati koos liiniga Galaxy S8 21. aprillil 2017 on virtuaalne assistent kell Samsung järgides oma otseste konkurentide tegevuse põhimõtet, näiteks Siri (Apple), Cortana (Microsoft), Google Assistant (Google) ja Alexa (Amazon), täidab funktsioone, mis abistavad kasutajaid nutitelefoni või nutiseadme kasutamisel ja rutiinide automatiseerimisel. Siiani on abistavate keelte kättesaadavus vastavalt ametlikule veebisaidile Samsung, on korea (Lõuna-Korea), inglise, prantsuse, saksa, itaalia, mandariini ja hispaania keel.

Peamised omadused, mida tuuakse, on Bixby Tere, kuvage sisu, näiteks päevakava, kliima ja isikupärastatud sisu, nagu trendis Twitter, Bixby visioon, Bixby hääl ja Meeldetuletus. Lisaks vastab assistent häälkäsklustele, näiteks "Hei, Google".

Manustatud pideva ja interaktiivse õppetehnoloogiaga, peamine eesmärk Bixby mis kasutavad teie seadet võimalikult isikupärastatud ja nutikana, kas rakenduste avamiseks või teenuste kasutamiseks, näiteks nutitelefoni abil abistajaga ühilduva teleri juhtimiseks.

Kas assistent Samsung kas teil on voli konkureerijatega konkureerida? Jätke see kommentaaridesse!

Allikas: Samsung;