contador gratis Saltar al contenido

Seitse kuulsust, kellelt on Instagram keelatud | Sotsiaalmeedia

Instagrami filtreid ei kuvata: vaadake, kuidas probleeme lugudes parandada Sotsiaalmeedia

Instagram võib peatada kasutajakontod, mis rikuvad platvormi kasutustingimusi, ja see kehtib anonüümsete ja kuulsate inimeste kohta. Rihanna, Rob Kardashian ja Cody Simpson on kuulsuste nimekirjas, kellele on sotsiaalvõrgustikud keelatud. Üks peamisi konto välistamise põhjuseid on alastust avaldav tegevus, see on Instagrami poolt keelatud. Järgmisena kontrollige seitset kuulsust, kellel on platvorm keelatud, ja mõistke karistusi põhjustavaid põhjuseid.

LUGEGE: Internetis häkitakse kuulsusi kümme korda

Kuidas teha viktorine ja küsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kuidas teha viktorine ja küsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kui ma 2017. aastal @fentybeauty käivitasin, oli minu jaoks oluline veenduda, et see on ülemaailmselt kättesaadav, et kõigil oleks sellele juurdepääs. Ja nüüd jätkame oma Fenty Beauty pere laienemist septembris Hongkongi, Aomenisse, Souli ja Jeju! Meil on saadaval Hongkongis ja Macaus T Galleria'is @dfsofficial, @sephorahk, @harveynicholshk, @beautybazaarhk ja @beautyavenuehk. Soulis leiate meid Tax-free kohast aadressides @lottedutyfree, @shinsegaedutyfree ja Jeju aadressilt @shilladfs_en

Lauljal Rihannal on olnud mitmeid probleeme Instagramiga, mis ei salli alastusväljaandeid, nii täielikku kui ka osalist. 2014. aastal hakkas ta sotsiaalsetes võrgustikes oma kannatlikkust proovile panema, postitades fotosid väga sensuaalsest fotosessioonist, mille ta oli ajakirjale Vogue teinud. Kuid alles siis, kui laulja jagas Prantsuse ajakirja Lui kaaneharjutust, kus ta näis paljudel fotodel topless, otsustas Instagram oma konto keelata. Pärast platvormile naasmist, umbes kuus kuud hiljem, avaldas Rihanna pildi, mis ilmus käsikäes Instagrami logoga, osutades, et need moodustavad.

See on veel üks alastuskeelu juhtum. Ka 2014. aastal kustutas Instagram foto, kus näitlejanna Chelsea Handler nägi hobusel topless välja. Pilt on paroodia sarnases olukorras poseerinud Venemaa presidendi Vladimir Putini kuulsast klikkist. "Kustutage see seksistlik foto. Mul on õigus tõestada, et mul on parem keha kui Putinil," kirjutas näitlejanna oma sisu uuesti avaldades.

Ärimees Rob Kardashian peatas 2017. aastal pärast porno kättemaksu avaldamist oma Instagrami konto. Ta avaldas oma sõbra Blac Chyna kohta intiimsed fotod, väites, et modell oli reetnud. Staar "Keeping Up With The Kardashians" naasis sotsiaalvõrgustikesse ema ja õe abiga, kes palus fännidel jälgida Robi uut kontot.

TMZ-i veebisaidi andmetel kehtib endiselt Instagrami keeld ja tööandjatel pole lubatud oma kontosid hallata. @RobKardashianOfficial eluloo järgi haldab profiili Jenner Communications ja Rob ei avalda sisu.

4. Hugo Gloss ja teised ajaveebid

Blogija Hugo Gloss on Instagramist autoriõiguse rikkumise tõttu keelatud. Foto: Reproduo / InstagramBlogija Hugo Gloss on Instagramist autoriõiguse rikkumise tõttu keelatud. Foto: Reproduo / Instagram

Blogija Hugo Gloss on Instagramist autoriõiguse rikkumise tõttu keelatud. Foto: Reproduo / Instagram

Hugo Gloss, Tia Crey, Nana Rude ja teiste kuulsate blogijate kontod deaktiveeriti Instagramist krediidi puudumise ja pildi väärkasutamise tõttu. See juhtum leidis aset 2018. aastal, kui fotoagendid ja telejaamad kaebasid salvestiste kasutamise üle ilma lepingu või loata. Hugo Gloss meeskond võttis kaebuse esitajaga ühendust, kes üritas kaebuse pärast nõustajalt selgitust tagasi võtta. Pärast seda jätkas blogija konto taastamise protsessi Instagrami Brasiilias.

Konto peatamise vältimiseks samal põhjusel soovitab Instagram postitada ainult oma pilte. Kui jagate kolmandate osapoolte toodetud sisu, koguge kindlasti nende volitused ja andke krediiti.

Aastal 2014 lõi endine Ameerika Vogue'i modell ja loovjuht Grace Coddington ta konto blokeerituks pärast karikatuuride postitamist rinda paljastuna. Kuigi see on ainult pilt, on illustratsioon vastuolus Instagrami range alastuspoliitikaga.

"Me teame, et on juhtumeid, kus inimesed võivad soovida postitada kunstilisi või loomingulisi alastuspilte. Erinevatel põhjustel ei luba me aga alastust Instagramis lubada," selgitas sotsiaalvõrgustik ühenduse suunistes. Kirjastajad läksid end kaitsma ja profiil naasis varsti pärast seda.

Austraalia laulja Cody Simpson postitas 2014. aastal foto oma korteri rõdule, vaatega rannale. Kuid muusikute järgijate tähelepanu ei köida mitte vaade varale. Seda seetõttu, et Simpson on alasti, tema perse on pildil täiesti paljastatud. Pärast postituste ja Instagrami kontode tsenseerimist ta kasutas ta olukorra kommenteerimiseks oma Twitteri profiili. "Paistab, et Instagram ei meeldi minu tagumikule," lisas ta.

Topeltmõistetavate fotode puhul on erandiks laulja Wayne Coyne'i konto. Foto: Reproduo / InstagramTopeltmõistetavate fotode puhul on erandiks laulja Wayne Coyne'i konto. Foto: Reproduo / Instagram

Topeltmõistetavate fotode puhul on erandiks laulja Wayne Coyne'i konto. Foto: Reproduo / Instagram

Aastal 2013 keelas Flaming Lips eesrindlane Wayne Coyne oma Instagrami konto pärast seda, kui oli postitanud foto graffiti seina ette koos alasti psühhedeelsete olendite piltidega. Ehkki laulja poos katab naiste suguelundeid, on pildil seksuaalse sisuga sisu, mis on sotsiaalvõrgustikes keelatud. Muusikud ei saa peatatud kontot taastada ja uut profiili luua.