contador gratis Saltar al contenido

Seksimine: saate aru, mis on erootiliste sõnumite vahetamise taga Sotsiaalmeedia

Uuringus selgus, et ahvatlevad tõsiseid suhteid otsivad rakenduste kasutajad Sotsiaalmeedia

Seejärel sõnumsiderakenduse populariseerimisel seksimine konsolideeritud kui paaride üha tavalisem praktika. Kuid igaüks, kes arvab, et erootilise sisu jagamine toimub ainult nende inimeste seas, kes soovivad seksida valesti. USA Texase Tehnikaülikooli psühholoogiateaduste osakonna eelmisel teisipäeval (26) avaldatud uuringust selgus, et kaks kolmandikku seksimine nad saadavad provokatiivseid sõnumeid mitteseksuaalsetel põhjustel.

LOE: Rene seksi otsijate sotsiaalne võrgustik; vaata kuidas kasutada

Pärast andmete kogumist 160 inimeselt vanuses 18 kuni 69 aastat, kes kõik olid stabiilses ja üksmeelses suhtes, järeldasid teadlased, et paaride harjutamiseks on kolm peamist põhjust. seksimine: kasutage seksuaalaktide eelmänguna sõnumeid, saate oma partnerilt positiivset tagasisidet ja tundke seeläbi, et suhe on tugev, või palun partnerit kingituse saamise lootuses, näiteks õhtusöögile minnes.

Sexting: saate aru, mis on erootiliste sõnumite vahetamise taga. Foto: Luciana Maline / TechTudoSexting: saate aru, mis on erootiliste sõnumite vahetamise taga. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Sexting: saate aru, mis on erootiliste sõnumite vahetamise taga. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

"Huvitav on see, et kaks kolmandikku asjaga seotud inimestest seksimine tehke seda mitteseksuaalsetel eesmärkidel, "ütles doktorant Kassidy Cox Texas Tech Newsi veebisaidile. Ta viis teadusuuringuid läbi koostöös professor Joseph M. Curriniga." See võib tegelikult näidata, et mõned inimesed harjutavad seksimine, kuid otsustas seda mitte teha. "Kuid nad teevad seda selleks, et saada oma suhte kohta avaldus, leevendada ärevust või saada vastutasuks midagi käegakatsutavat kui mitteseksuaalset," lisas Cox.

Teadlaste sõnul on rühmad siiski arvude osas peaaegu ühesugused ja ükski kolmest põhjusest pole tavalisem kui kaks teist. Lisaks puudusid olulised motivatsioonierinevused seksuaalse sättumuse, soo või vanuse põhjal. "Seda seksimine evolutsiooniliste täiskasvanute seas, kuidas me oma seksuaalsoovidest oma partneritele teatame, "ütles Currin intervjuus väljaandele Texas Tech News.

Lõpuks juhivad teadlased tähelepanu sellele, et ilma vastuvõtja nõusolekuta on tegemist ahistamisega. "Nagu iga seksuaalse käitumise puhul, on see oluline ja selleks on vaja nõusolekut seksimine"Ütles Currin." Inimesed, kes saadavad soovimatuid seksuaalseid sõnumeid, näiteks pilte oma suguelunditest, ei tee seda seksimine. Tegelikult ahistavad nad saajat seksuaalselt, "lõpetas ta.

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab