Sel semestril võivad kohale jõuda uued “tervisekontrolleritega” AirPodid

Seda AirPodid täitma sel aastal kolm eluaastat; kuigi see on olnud selle loomisest alates, on Apple’i juhtmeta kõrvaklapid ĂĽks neist vidin kõige populaarsem ettevõttes – äratas paljude tarbijate uudishimu, mida järgmiselt põlvkonnalt oodata.

Taiwani ajalehe vaimu edasiseks edendamiseks DigTimes teatas, et teise põlvkonna AirPodid tuleks käivitada “millalgi sel semestril”. Lisaks võib uuel traadita peakomplektil olla „terviseseisundi jälgimise funktsiooni toetamiseks” tehtud muudatusi.

Tasub seda mainida DigiTimes on Apple’i toodete kohta levinud kuulujutte osas segased rekordid. Kuid ajalehel on Apple’i tarneahelas allikaid; Lisaks teame väga hästi, kui palju on ettevõte keskendunud oma seadmetele suurema terviseressursi pakkumisele.

AirPodid on juba nii väikesed, et kui iFixit need 2016. aastal lahti võttis, ei olnud me üllatunud väiksest akust, mis traadita kõrvaklappe täiendab. Sellisel juhul on raske ette kujutada, milliseid tervise jälgimise funktsioone Apple seadmele võiks lisada.

Aga 9 kuni 5 Mac tegi Apple’ile ettepaneku varustada oma traadita peakomplekt keha liikumise määramiseks kiirendusmõõturiga – arvestades, et neid andmeid on nii Apple Watch kui ka iPhone’i liikumisprotsessor väga hästi kontrollinud. Teine võimalus on optiline pulsikell, kuid jällegi jõuame kĂĽsimusesse AirPodide suuruse ja nende seadmete aku mahtuvuse kohta – see muudab selle võimaluse praktiliselt kasutuskõlbmatuks (või mitte).

Mis puudutab väljaandmise kuupäeva, siis kuulujutud DigiTimes järgis osaliselt analüütiku Ming-Chi Kuo pakkumist eelmise aasta lõpus. Kuo jaoks peaks Apple uue AirPodsi juhtmeta laadimisjuhtumi käivitama alles selle aasta alguses (võib-olla koos kauaoodatud AirPoweriga), samas kui järgmise põlvkonna traadita peakomplektid käivitatakse ainult 2020. aastal.

Jääb meile uudiseid kannatlikult oodata.


AirPodid

AirPodid

aastal Apple

Sularaha hind: 1 349,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 124,92Funktsioonid: juhtmeta kõrvaklapidKäivitatud: Detsember 2016

Nupp - osta kohe