contador gratis Skip to content

Selle nädala film: laenutage reĹľissöör Matt Reevesi film "Planeedi ahvid – sõda" hinnaga 9,90 R $!

Selle nädala film: laenutage režissöör Matt Reevesi "Ahvide planeet - sõda" hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is rent (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90.

Praegu valitud pealkiri on Planeedi ahvid – sõda, reĹľissöör Matt Reeves.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

See on teatrite ühe edukaima sarja kolmas film. "Ahvide planeet: sõda" propageerib eelmistes filmides esitatud ühtsuse ja aktsepteerimise teemat. Ahvide tsaar (Andy Serkis), kes oli suure osa planeedist domineerinud Aasia revolutsiooni juht, peab nüüd inimkoloneli (Woody Harrelson) vastu kätte makstes leidma oma tarkuse piirid. Režissöör ja kaasautor Matt Reeves edastas Pühakirja lõigu ümberjutustamise mõne viimase aasta kõige silmapaistvama eriefektiga ja põneva lõpu.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Mulle eriti ei meeldi originaalsari Planetas dos Macacos, ehkki pean tehnoloogia ja sensatsioonilise aja suurendamisega silmas pidades, et esimene film oli 1968 ja see tootis rea seeriaid, kui lõpuks 2001. aastal Tim Burtoni käe all oli ta esimene reegel. seda Selle nädala parim film see pärineb teisest seeriast, mis algas 2011. aastal. See on triloogia viimane, kuid mitte tingimata viimane nii paljudest teemasid käsitlevatest filmidest, mis võivad veel ilmneda. Hea proovitükk, teadlik näitleja, sidus proovitükk ja sobivad tulemused a jaoks plokkflööt! Minu tähelepanu on suunatud suurele Woody Harrelsonile, kes selles lavastuses alistab oma koomilise nägemuse ja toob ellu tumedad tegelased.

Neile, kes on huvitatud, nautige!