Selle nädala film: Osta "Karussell 2: O Sumiço de Maria Joaquina" koos Larissa Manoelaga 3 USA dollariga!

Selle nädala film: Osta "Karussell 2: O Sumiço de Maria Joaquina" koos Larissa Manoelaga 3 USA dollariga!

Lisaks Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Karussell 2: Maria Joaquina sumo, koos lapsnäitleja Larissa Manoelaga.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Filmis "Karussell 2" esitleb see sari uusi seiklusi ja konflikte. Professor Helena (Rosanne Mulholland) paljastas, et sõbrast sai popstaar ja ta helistas omakorda World Schooli õpilastele. Probleem on selles, et Gonzales (Paulo Miklos) ja Gonzalito (Oscar Filho) soovivad noortele kätte maksta ja röövida Maria Joaquina (Larissa Manoela). Jada säilitab originaalse romaani ja filmi lihtsa huumori, kuid võidab ja kasutab näitlejate karismat.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Selle nädala filmi osas pidasin nõu oma 9-aastase õetütrega, kes oli aus. Tema sõnul oli järg väga lahe !, aga mitte parem kui esimene film. Et mitte talle pettumust valmistada, vaatasin lõpuks. Minu meelest on lahe, kuidas Brasiilia filmid end taas leiutavad, ja tõstan esile Paulo Mikloose, Tiitsa, kes on alati etendus, osalemist.

Naudi!Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, kĂĽlastage seda linki.