Selle nädala film: Osta režissööri Quentin Tarantino film "Kaheksa veidrat" 3 dollarit!

Peale selle Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Kaheksa vihatud, režissöör Quentin Tarantino.

Vaadake treilerit:

https://youtu.be/X77jUwnzEJk

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Quentin Tarantino kirjutatud ja lavastatud film "Kaheksa vihkas", läänepunkt on täis keerdkäike. Põhja-Ameerika talve ajal tekkinud lumetorm viis krundi lattu, kus kaheksa tegelast otsisid varjupaika. Samas keskkonnas peavad hukatud hukkaja John Ruth (Kurt Russell), vang Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh), pearahakütt Marquis Warren (Samuel L. Jackson) ja šerif Chris Mannix (Walton Goggins) hakkama saama veel nelja võõraga, kes juba on kaitsta ennast külma eest. Järk-järgult paljastatakse üksteise saladused ja draama, luues vastasseisude jaoks täiusliku atmosfääri. See funktsioon pakub suurepärast dialoogi ja etendusi (eriti Leighi poolt, kes kandideeris Oscarile), mis garanteerib põnevaid stseene ja annuse hullu.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta isiklikke kommentaare:

seda Selle nädala parim film selle tempo on väga aeglane, keskendudes pikkadele dialoogidele, mis on väga keerulised ja täis sarkasmi. Vaata, temaga on kõik korras! Kuid näiteks 90-minutiline versioon võiks olla ideaalne. Ma saan aru, et Tarantinole meeldib oma tegelaskuju lahti mõtestada, et tema stiili tunnevad suured staadionid ja et nad võtavad ajaveebi positiivselt, vt korraga salvestatud Kill Bill, mis on jagatud kaheks köiteks; "Os Eiados Odiados" ei oma selle eraldumisega mingit seost. Ma mäletan siin Tarantino enda sõnul, et ta salvestaks veel ainult kaks filmi ja läheks pensionile. Niisiis, naudi!

Naudi!


Kaheksa vihatud

alates Weinsteni ettevõte

Hinnang: 18-aastaneSugu: metsik lääsVäljalase: 2016Kestus: 2h47Suurus: 6,93 GB (Full HD) või 3,14 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, kĂĽlastage seda linki.