contadores estadisticas Saltar al contenido

Selle nädala parim film: laenutage "Bingo: O Rei das Manhãs" koos Vladimir Brichtaga hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is rent (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90.

Praegu valitud pealkiri on Bingo: Hommikukuningas, koos Vladimir Brichtaga.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Filmi toimetajaga tunnustatud ja autasustatud filmiga "Cidade de Deus" tegi Brasiilia mängija Daniel Rezende re?issööri debüüdi hõlpsalt. Tema teos "Bingo: O Rei das Manhs" räägib loo näitlejast Augusto Mendesest (Vladimir Brichta), kes otsib avaldust, millest saab Bingo kloun – nähtus televisioonis 1980ndatel. Põhineb ühe Bozo tõlkija rohelisel jutul. , muutub funktsioon traagiliselt tasakaalustatud, kui see näitab Mendese allakäiku uimastite ja seksi maailmas. meeldiv ja üllatav ajarännak, mida juhib Brichta asjatundlik tõlgendus.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

seda Selle nädala parim film põhineb tõestisündinud faktidel ja illustreerib tõetruult Brasiilia televisioonis ühe edukama klouni liikumistrajektoori. Vladimir Brichta esindas suurepäraselt Bingo klouni (tegelikult Bozo, kuid lepinguprobleemide tõttu ei suutnud ta oma nime avaldada), lisaks teadis ta, kuidas mööda minna sõnakuulmatuse hetkest ja hetkest, mil meditsiin meisterlikult mõjub. See on tüüpiline film, mis, kui see oleks ameeriklane, koos mitme kõrge kaliibriga näitlejaga, oleks Oscari vääriline.

Neile, kes on huvitatud, nautige!


Film - Bingo: hommikukuningas

Bingo: Hommikukuningas

alates Warner Bros.

Hinnang: 16 aastatSugu: draamaVäljalase: 2017. aastaKestus: 1h53Suurus: 4,34 GB (Full HD) või 1,71 GB (SD)

Embleem - laadige see alla iTunesist