Selle nädala parim film: osta "Hüvasti stiilis" koos Morgan Freemani, Michael Caine'i ja Alan Arkiniga hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is, mis ostab (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90.

Praegu valitud pealkiri on HĂĽvasti stiiliga, koos Morgan Freemani, Michael Caine ja Alan Arkiniga.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Ilma rahata ja finantssüsteemi kahjustamata otsustasid kolm vana sõpra röövida panga.

SeitsmekĂĽmnendate kolmiku motivatsioon tuleneb murest seoses lastelaste tulevikku ohustavate bĂĽrokraatide kĂĽlmutatud pensionidega.

Süžee ise on järginud ebaharilikku joont, kuid on oluline teada, et tegelasi mängivad Michael Caine'i, Morgan Freemani ja Alan Arkini geenused, kes pakuvad juhuslikule vargale tõelist sügavust.

Zach Braffi suund muudab "Hüvasti stiilis" lõbusaks seikluseks, mis tõestab, et vanusepiiri ei ole, et panna inimesi naerma ja edastama häid lugusid.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Kui teil on Michael Caine, Morgan Freeman ja Alan Arkin, on seda hea näha.

Kui ma filmi vaatan, annab see mulle selle tunde Dj vu, kuna proovitükki käsitletakse, on skript lihtsustatud, et valgustatud piltidele ja tulemused oleksid meeldivad.

Siiski usun, et selle filmi ostmine on natukene palju, kui just pole just ühe neist toredatest näitlejatest fänn.

suurepärane hobi.


Hüvastijätu postitaja stiilselt (2017)

Märkus iTunes Store'is

Minu klass

Neile, kes on huvitatud, nautige!