contador gratis Saltar al contenido

Selle nädala parim film: Osta režissöör Aleksander Sokurovi film "Francophony: Louvre Under Occupation" ainult 3 dollari eest!

Selle nädala parim film: Osta režissöör Aleksander Sokurovi film "Francophony: Louvre Under Occupation" ainult 3 dollari eest!

Lisaks Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Frankofon: Louvre okupatsiooni ajal, režissöör Aleksander Sokurov.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Auhinnatud vene režissöör Aleksandr Sokurov jutustab loo Pariisi natside okupeerimisest 1940. aastal, keskendudes peamiselt Louvre'i muuseumi rollile. Kombineerides dramaatilisi süžeeid koos II maailmasõja reaalsete piltidega, loovad filmitegijad keerukaid lavastusi, mille eesmärk on paljastada kunsti tähtsus äärmuslikel aegadel ja hindamatute teoste saatus Hitleri perioodil Prantsusmaal.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

TERE Selle nädala parim film see klassifitseeriti draamana, kuid pärast selle vaatamist pidasin seda dokumentaalfilmiks. See pole minu lemmikžanr, kuid olen näinud mitmeid filme, mis muudavad tavatooni ja saavad huvitavaks kogemuseks. See segab näiteks tegeliku pildi dramatiseerimisega nii olevikus kui ka minevikus, et proovida käsikirja paigutada, näitab toimuva reaalsust ja näitab Louvre'i omanduses olevat rikkust (ju peategelane on Louvre). Soovitan seda žanri fännidele ja ajaloohuvilistele, kes soovivad saada toore ülevaate toimuvast.

Naudi!


Film - Francophone: Louvre okupatsiooni all

Frankofon: Louvre okupatsiooni ajal

sisse Idale Vaatajad

Hinnang: 10 aastatSugu: draamaVäljalase: 2016Kestus: 1h27Suurus: 3,75 GB (Full HD), 3,02 GB (HD) või 1,33 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, külastage seda linki.