contador gratis Saltar al contenido

Selle nädala parim film: osta Robert Eggersi "Nõid" ainult 3 dollari eest!

Selle nädala parim film: osta Robert Eggersi "Nõid" ainult 3 dollari eest!

Lisaks Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Nõid, autor Robert Eggers.

Vaadake treilerit:

https://www.youtube.com/watch?v=PoMYYUHn46E

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Rohkem häiriv kui avalikult hirmutav film "Nõid" viib meid imelikku ja ürgsesse minevikku, kus pole kahtlust, et kuritegevus on tõesti olemas. Stsenarist ja lavastaja Robert Eggers uurib igapäevast keelt 17. sajandist, et luua tegelased ja atmosfäär võimalikult ehtsaks. Filmis näivad perede igapäevased mitmesugused raskused, nii füüsilised kui ka vaimsed, tõelised. Terror tõuseb ja kannab loo jätkudes õudusunenägude aura, kus kahtlus ja ebausk on ohtlikumad kui ükski klassikaline võlur, kellel on luud ja terav müts.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Ma mäletan, kui pärast filmi väljaandmist lugesin väljalaske-eelseid ülevaateid ja üks juhtus mu tähelepanu, sest see ütles, et ta leiutas terrori. Ma ei pea õudusžanrifilmi, vaid põhielemente ühendavat pinget, mis segamini tüütusega. Loetleme mitu: metsad, religioon, maagia, isoleeritud perekonnad. Lisage nüüd häiriv heliriba, lihtne, kuid tihedalt seotud lugu ja veenv välimus. Teil on filme, mis tõesti saavutavad oma eesmärgid, jättes oma jälje, kuid loomulikult ei kuulu need teie kollektsiooni. Kas soovite näiteid sarnastest žanrifilmidest dokumentaalvormingus? Blairi nõid, muidugi teistsuguse konteksti, aja, eelarvega jne. Mõista, et ta koondab samu elemente ja seda ka visiooniga hirmutada rohkem, kui jätta muljet.

Naudi!


Filmimaterjal - nõid

Nõid

sisse Sektsioon ja töö

Hinnang: 16 aastatSugu: õudusVäljalase: 2016Kestus: 1h33Suurus: 4,05 GB (HD) või 1,77 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, külastage seda linki.