Selle nädala parim film: osta Selton Mello "O Filme da Minha Vida" hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is, mis ostab (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90. Praegu valitud pealkiri on "Minu elu film", lavastatud, kirjutatud ja peaosas Selton Mello.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

1963. aastal Serra Gachas asuv film järgneb noorele kinolembusele prantsuse professorile Tonyle (Johnny Massaro), kes üritab tegeleda oma isa (Vincent Casseli) puudumise ning tema romantiliste ja eksistentsiaalsete avastustega. Selton Mello tundlik suund sai veteranifoto Walter Carvalho abil rohkem võimu. Esiletõstetud Bruna Linzmeyeri esinemise ja Rolando Boldrini erilise osaluse eest.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

seda Selle nädala parim film veel üks samm, mis on kinnitanud Selton Melo suurepärast karjääri. Meil on siin ilus film, et kui see oleks ameerika film, oleks see kindlasti kõige väärtuslikum. Tootmise, suuna ja lineaarsed skriptid. Meil on sõites mõned väikesed probleemid, kuid miski ei vähenda pehmust ja kvaliteeti. Kui meil on üks kombo Selton Melo filmidest (näiteks kui tavaliselt müüakse sama näitleja mitu DVD-d koos, parim), kas siis režissööri või näitlejana, on ta kindlasti seal ühena neist.


Minu elu filmiplakat

Minu elu film

alates Banaanifilm

Hinnang: 14-aastaneSugu: draamaVäljalase: 2017Režissöör: Selton Mello

Märkus iTunes Store'is

Minu klass

Neile, kes on huvitatud, nautige!