contadores estadisticas Saltar al contenido

Selle nädala parim film: osta "The Danish Girl" koos Eddie Redmayne ja Alicia Vikanderiga kõigest 3 dollarit!

Lisaks Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Taani tüdruk, koos Eddie Redmayne ja Alicia Vikanderiga.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Nagu tegelane, keda ta mängib, on Eddie Redmayne end tõeliselt ümber kujundanud, et mängida pioneer-transseksuaali Lili Elbe rolli Tom Hooperi uskumatus eluloos. See, mis algas lihtsa soosikuna, kujutades illustraatori Gerda naisele (Alicia Vikanderile) naisterõivastes, tähistas eneseavastamise teekonda, mis suunas maastikumaalija Einar Wegeneri Liliks. Selles liikuvas filmis läheb Redmayne sügavale Lili nahka, kuid Vikanderi muljetavaldav välimus pühendunud naisena on nõus riskima murtud südamega, et tema abikaasa saaks olla inimene, kes ta tahab olla.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

TERE Selle nädala parim film kirjeldada tundlikke teemasid tundlikul ja otsesel viisil. Pole üllatav, et see lavastus võttis Oscari mitmes kategoorias ja ma arvan, et Eddie Redmayne oleks pidanud kuju võtma parima näitlejana. Teisest küljest on liikumisi, mis teatavad, et film ei ole truu tõestisündinud loole, mis on aluseks ja alistab paljud olulised sündmust tähistavad faktid.

Naudi!


Film - taani tüdruk

Taani tüdruk

sisse Fookusfunktsioon

Hinnang: 14 aastatSugu: draamaVäljalase: 2015Kestus: 2:00Suurus: 5,42 GB (HD) või 2,28 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, külastage seda linki.