Selle nädala parim film: ostke koos Emma Stonei ja Steve Carelliga "Sooliste sõda" hinnaga 9,90 R $!
PRIJAVE

Selle nädala parim film: ostke koos Emma Stonei ja Steve Carelliga "Sooliste sõda" hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is, mis ostab (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90. Praegu valitud pealkiri on "Soosõda"koos Emma Stone ja Steve Carell.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Duo Jonathan Daytoni ja Valerie Farise film filmist "Väike preili päikesepaiste" räägib loo, mis on nii ebatavaline, et see ei tundu isegi roheline. 1973. aastal kutsus endine tennisemeister Bobby Riggs (Steve Carell) tennisemängija Billie Jean Kingi (Emma Stone), kes on naiste edetabelis number üks, duelli kohtus, mis sai tuntuks kui "seksvõitlus". Need omadused vahetuvad draama ja komöödia vahel, mõnusal teekonnal ajal, mil feministliku liikumise teine ​​laine on endiselt intensiivne. Carell tasakaalustab Riggsi tobeda huumori hästi, samal ajal kui Stone särab muljetavaldava emotsioonidevahemikuga.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Parim määratlus Selle nädala parim film Esiteks huvitav, sest tõsielulood on pigem draama kui komöödia ja film õnnestub selles mõttes kerge olla. Siis, kuna filmi osatäitjad on suurepärased ja eristavad neid. Lisaks on meil tark suund, hästi ettevalmistatud käsikirjad ja korralikud fotod neile, kellele meeldivad teatud spordialadel moodustatud tsirkused.


Seksusõja plakat

Sooline sõda

alates Foxi otsingutuled

Hinnang: 14-aastaneSugu: söödudVäljalase: 2017Režissöör: Valerie Faris

Märkus iTunes Store'is

Minu klass

Neile, kes on huvitatud, nautige!