Selle nädala parim film: ostke lastetoodang "Snoopy & Charlie Brown – maapähklid, O Filme" hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Ă•un a Selle nädala parim film iTunes Store'is, mis ostab (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90. Praegu valitud pealkiri on Snoopy ja Charlie Brown – maapähklid, film, lastelavastus, mille reĹľissöör on Steve Martino.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Charlie Brown üritab võita äsja naabrusesse kolinud punase juustega tüdruku armastust ja selleks teeb ta kõik, et teie tähelepanu köita. Samal ajal proovib Snoopy kirjutada loo esimesest maailmasõjast, alustades oma suurimat taeva jaoks missiooni Baro Vermelho vastu. Filmi helilõigul esinevad Meghan Trainor ja Beck ning džässpianist Vince Guaraldi, animafilmi Maapähklid heliriba autor. Animeeritud komöödia, mis rõhutab sõpruse ja kujutlusvõime jõudu.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Snoopy ja Charlie Brown kuuluvad muidugi koomiksitegelaste valitud rühma, kes tulevad ellu tagasi ja üllatavad ikkagi lapsi ja täiskasvanuid. Film ei kaota kunagi oma peategelase omadusi, hoides stsenaariumi lihtsana, otsene ja ausana. Rääkimata kogu oma klassist, mis täiendab maatükki, kui nad selle eest täielikult ei hoolitse. Soovitatav!


Poster Snoopy & Charlie Brown - maapähklid

Märkus iTunes Store'is

Minu klass

Neile, kes on huvitatud, nautige!