Selle nädala parim film: ostke režissöör Bryan Singeri film "X-Men: Apocalypse" ainult 3 dollari eest!

Selle nädala parim film: ostke režissöör Bryan Singeri film "X-Men: Apocalypse" ainult 3 dollari eest!

Lisaks Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on X-mehed: viimsepäeva, režissöör Bryan Singer ja suurepärane näitleja.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Filmis "X-Men: Apokalipse" jõuab kinematograafiasari ühe dramaatilisema hetkeni. Bryan Singeri lavastatud mängufilmis seisavad kangelased silmitsi En Sabah Nuriga (Oscar Isaac), kes on Marveli üks võimsamaid kaabakaid. Ta usub, et mutandid peavad endale võtma oma rassi paremuse ja inimkond tuleb elimineerida. Film määratleb saaga tuleviku, kajastades keerulisi tegelasi nagu Psylocke (Olivia Munn) ja muljetavaldavat lahingut, mida juhivad Magneto (Michael Fassbender) ja Mstica (Jennifer Lawrence).

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Tuleviku mineviku päevil alguse saanud idee X-Meni frantsiisi ümberkujunduseks sai selle jätkamise, mis eelkäijalt tulemusi ei andnud. Ja seda seletavad mitmed tegurid, näiteks puudulik stsenaarium, sõltuvus Wolverine'i tegelaskuju kohanemisest looga, peategelase vananemine, ettekujutus, et uus pole teiste seas meelitanud rohkem fänne, kes ehmatavad staadionit. Pean siiski sedalaadi seiklusfilme vaadatuks ilma pretensioonideta, mis järgib seda, kuidas meeldib sarja esimese filmi loojale ja adapterile Bryan Singerile. Deadpool ja Logan hiljuti, saatmata spoilerid, andke X-Menitele uus suund sarkastilisemas, ebaviisakas ja kui me võime seda öelda, siis reaalsusele lähemal.

Naudi!


Pster film

X-mehed: viimsepäeva

sisse KahekĂĽmnenda sajandi filmifirma Fox

Hinnang: 12-aastaneSugu: ja seiklusVäljalase: 2016Kestus: 2h24Suurus: 6,26 GB (HD) või 2,88 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, kĂĽlastage seda linki.