contador gratis Saltar al contenido

Selle nädala parim film: ostke režissööri Roland Emmerichi film "Iseseisvuspäev – ülestõusmine" 3 dollari eest!

Selle nädala parim film: ostke režissööri Roland Emmerichi film "Iseseisvuspäev - ülestõusmine" 3 dollari eest!

Peale selle Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Iseseisvuspäev – ülestõusmine, režissöör Roland Emmerich.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Kakskümmend aastat pärast seda, kui maaväliste sissetungid peaaegu hävitasid planeedi, ähvardas Maa elanikkond uut ohtu, tulnukad ründasid taas maailma. Režissöör ja stsenarist Roland Emmerich ning stsenarist Dean Devlin liituvad taasiseseisvumispäevaga – 1996. aasta suure edu põnevaks jätkuks. Meeleolukad eriefektid ja elavad lahingustseenid tähistavad inimeste ja välismaalaste vahelist lahingut. Filmis on Jeff Goldblum ja Bill Pullman , kaks veterani, kes toovad loosse palju emotsioone ja kes, nagu ka esimene film, on kindlalt otsustanud maailma päästa.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

Lavastatud Roland Emmerich plokkflööt nagu The Patriot, päev pärast homset ja isegi selle eelkäijad Selle nädala parim filmon spetsialiseerunud maailma lõpetamisele, sõdade loomisele, inimjõu näitamisele rasketel aegadel ühinemiseks. Ta tõi meile selle jätku, mida minu arvates pole vaja eksisteerida. Frantsiisis esimese filmi kvaliteeti ühendades, ilma peategelaseta, loobus ta piletikassadest ja ka kriitika ees. Näete: film pole halb, lihtsalt midagi sellist, mida ei tohiks juhtuda. Viimasel ajal oleme näinud klassikute reegleid, mis pole üldse olnud edukad, näiteks Ben-Hur, Emotion Hunter ja / või tarbetu jätk, mis paneb frantsiisid oma pilti kasutama, näiteks The Terminator.

Naudi!Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, külastage seda linki.