Selle nädala parim film: ostke William Rieadi "Ema Teresa kirjad" 3 dollari eest!

Selle nädala parim film: ostke William Rieadi "Ema Teresa kirjad" 3 dollari eest!

IOS 11 ja uue App Store'i väljalaskega Apple enam ei paku Nädala tasuta rakendus. Kuid igal neljapäeval valib ta ikkagi ühe Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Ema Teresa kiri, autor William Riead.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

William Rieadi lavastatud ja kirjutatud film põhineb ema Teresa ja isa Celeste van Exemi kirjavahetusel ligi poole sajandi vältel, et rääkida pisut Nobeli rahupreemia laureaadi ajaloost. Peaosades auhinnatud briti näitlejanna Juliet Stevenson ja legendaarne näitleja Max von Sydow, kes elab usus, emotsioonidraamad kujutavad kaasaegse ajaloo ühe suure humanitaartegelase konflikti, võitu ja kahtlust.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

12. oktoobriks otsustas Apple kaasa võtta ema Teresa fännid Selle nädala parim film. Lugu ise liigub, kuid isegi heade mängijatega kohanemist ei kohandata hästi. Film on aeglane, ebaühtlane ja libiseb sõidu ajal. Tähelepanu keskpunkt langeb suurepärasele näitlejale Max von Sydowile, kellel on kindel kinokarjäär ja kes paistab teiste seas silma selliste hittidega nagu "The Exorcist", "Star Wars". Soovitan seda žanri fännidele või Ema Teresale.

Märkus iTunes Store'is: T / D

Neile, kes on huvitatud, nautige!


Film - Ema Teresa kirjad

Ema Teresa kiri

alates Suure ekraaniga tootmine V

Hinnang: 10 aastatSugu: eriline huviVäljalase: 2016Kestus: 1h58Suurus: 5,1 GB (Full HD) või 2,26 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist