Selle rakenduse abil ei raiska te teleturundusega enam aega!

Teleturunduse assistentide väljakutsed on meie, brasiillaste jaoks tavaliselt tõeline terror ning seal on palju „juute”, kellega peame igapäevaselt koostööd tegema, ja paljud neist on virtuaalsed. Selle probleemi lahendamiseks aitab rakendus Fidget kasutajal osaleda sammudel „vahele jätta“ ja säästa teie jaoks aega. Vaadake allpool, kuidas see rakendus töötab.

Fidgetil on registreid suuremates telefonifirmades, Internetis, pangavõrkudes, kommunaalteenustes, lennufirmades, elektroonikatoodete tootjates ja mitmes muus ettevõttes. Selle rakendusega on võimalik otse juurde pääseda registreeritud ettevõtete teenusevalikutele, näiteks teatada elektrikatkestusest või telesignaali kadumisest.

Fidgetis on saadaval mitu ettevõtet. / © ANDROIDPIT

Kuidas Fidget töötab

Teenuse valimisel on teil juurdepääs ettevõtte klienditeeninduse pakutavatele võimalustele, nii et kui soovite oma liini või teenuse tühistada, klõpsake lihtsalt konkreetsel valikul ja rakendus juba helistab ettevõtte telemarketingi teenusele ja hakkab kõnesid jälgima, hoiatades ainult siis, kui see on vajalik on rakendus valitud. Nii ei pea te oma telefonist kinni pidama, et häälestuda elektroonilise vastamise võimalusele, mis on tõeline rägastik.

hĂĽplik2 Valige soovitud valik ja oodake “Fidget”. / © ANDROIDPIT

Kuidas kasutada Fidget

See rakendus põhineb 4 lihtsal sammul selle kasutamiseks: valite ettevõtte; valige kontakti põhjus; valige teile kõige sobivam teenindusliin (telefon, SMS, vestlus, veebisait); sisestage andmed (isikuandmed ja isikliku parooliga kaitstud ettevõtte registreerimine) Andmelaosse, nii et te ei pea seda uuesti oma järgmisel kontaktil kirjutama ja kõik! Mõne sekundi jooksul viib Fidget teid otse asja juurde.

Teatud teenuste puhul, mis nõuavad isikuandmeid, näiteks teie telefoninumber, salvestab rakendus selle teabe kausta „Ohutu”. Nii et kui kõne lõpetamiseks on vaja mõnda teavet, sisestage lihtsalt oma parool. Rakenduse seadetes on võimalik salvestatud andmeid redigeerida ja vaadata ka nende kasutamise ajalugu.

hüplik3 Muutke oma andmeid igal ajal jaotises „Ohutu” / © ANDROIDPIT Jumpy

Kas tasub rahutut alla laadida?

Fidget töötas meie testides väga hästi ja börsiettevõtete kataloog kasvas iga päevaga. Mõnel juhul, kui mõne börsil noteeritud ettevõtte e-teenuse valikud muutuvad, ei pruugi rakenduse valitud valik olla see, mida soovite, kuid see lahendatakse värskendusega.

Fidget on endiselt väga lihtne kasutada, sellel on ilus liides ja mis kõige parem: see on tasuta ja sellel pole reklaame!

Mida teete, kui peate helistama kõnekeskusesse? Kas olete huvitatud vidina kasutamisest?