Selle rakendusega ei raiska te enam telemarkeerimise aega!

Selle rakendusega ei raiska te enam telemarkeerimise aega!

Kõned telemarketingi abilistele on meie brasiillaste jaoks tavaliselt tõeline hirm. Judithi on palju, kellega peame iga päev kokku puutuma, ja paljud neist on virtuaalsed. Selle probleemi lahendamiseks aitab rakendus Fidget teenuste kasutajaid, jättes sammud vahele ja säästes teie jaoks aega. Vaadake allpool, kuidas see rakendus töötab.

Restlessil on register peamiste telefoni-, Interneti-, pangavõrkude, avalike teenuste kontsessioonide omanike, lennufirmade, elektroonikaseadmete tootjate ja mitmete teiste ettevõtete juures. Selle rakenduse abil on võimalik otse pääseda registreeritud ettevõtete teenusevalikutele, näiteks elektrikatkestuse või telesignaali kadumise teatamine.

Fidgetis on saadaval mitu ettevõtet. / ANDROIDPIT

Kui rahutu töötab

Teenuse valimisel on teil juurdepääs ettevõtte teenuste pakutavatele võimalustele, nii et kui soovite oma kanali või teenuse tühistada, klõpsake lihtsalt konkreetsel valikul ja rakendus on juba helistanud ettevõtte telemarketingi teenusele ja alustab ühenduse jälgimist, hoiatades alles siis, kui soovitud valik on tehtud valitud rakenduse järgi. Nii ei pea te telefoni jätkama, et kuulata väsimatuid võimalusi telefonile vastamiseks, mis on tõeline labürint.

  jumpy2 =

Kuidas kasutada rahutuid

See rakendus põhineb selle kasutamisel neljal lihtsal sammul: valite ettevõtte; Valige kontakti põhjus; vali endale kõige sobivam teeninduskanal (telefon, SMS, vestlus, veebisait); sisestage andmed (isikuandmed ja registreerimine isikliku parooliga kaitstud ettevõttes) Andmelaosse, nii et te ei pea seda oma järgmisesse kontakti uuesti sisestama ja ongi kõik! Mõne sekundiga rahutu viib teid otse punkti.

Teatud teenuste puhul, mis vajavad isiklikke andmeid, näiteks teie telefoninumber, salvestab rakendus selle teabe Vault. Kui kõne lõpetamiseks on vaja teavet, sisestage lihtsalt oma parool. Rakenduse seadetes on võimalik salvestatud andmeid redigeerida ja vaadata ka kasutamise ajalugu.

hĂĽpik3
Muutke oma andmeid alati, kui soovite jaotises „Ohutu”. / ANDROIDPIT

Kas tasub alla laadida Fidget?

Rahutu töötab meie testides väga hästi ja registreeritud ettevõtete kataloog kasvab iga päevaga. Mõnel juhul ei pruugi mitme registreeritud ettevõtte elektrooniliste teenusevalikute muutmisel rakenduse valitud suvandid soovitud tulemusi sobitada, kuid see lahendatakse värskendusega.