contador gratis Saltar al contenido

Selle rakendusega saate videokõnesid teha WhatsAppi kaudu!

Selle rakendusega saate videokõnesid teha WhatsAppi kaudu!

Pärast helistamisfunktsiooni on videokõnesid WhatsAppi kasutajatele kõige enam oodatud funktsioon ja see lubab riigis tegutsevad operaatorid elus hoida. Kui te ei soovi oodata selle funktsiooni saabumist ametliku rakenduse kaudu, lugege edasi ja õppige, kuidas videokõne funktsiooni kõigepealt WhatsAppi kontaktide abil kasutada.

Enne WhatsAppi oli Booyahi rakendus vastutav videokonverentside toomise eest maailma populaarseimasse messengerisse. Selle rakenduse abil saab WhatsAppis saadaolevate kontaktide vahel videokõnesid teha.

Individuaalse või grupivideokonverentsi funktsiooni kasutamiseks peab soovitud kontakt olema vastavasse seadmesse installitud Booyah. Selle rakenduse jaoks on huvitav see, et ainult WhatsAppi kontaktid saavad osaleda ja saada videokõnede kutseid, mis eristab Booyahi teistest Androidi videokonverentsiettepanekutega rakendustest.

Näiteks pole võimalik kontakte otse kalendrist kutsuda, sest Booyah ei tööta ilma WhatsAppiga koos olemata. Vaadake kasutatud teenuste pildi alt:

booyahwhatsapp

Booyah grupivideokõnede ajal / © ANDROIDPIT

Testimise ajal märkasime, et Booyah toimis paremini kahe inimesega helistades, samal ajal kui grupikõned olid mõnikord ohustatud. Mõlemas olukorras oli pildikvaliteet keskmine, näiteks Skype’i standardites, arvestades, et meie vestluses osalejad asuvad erinevates riikides.

Teine punkt, mis väärib esiletoomist, on kõnede tegemise viis. Tavakõnesid väljastavate rakenduste asemel saadab Booyah osalevatele kasutajatele lingi vestlusele, mille nad peavad sisestama.

notificacoesbooyah

Booyahi kõneteatised / © ANDROIDPIT

Seega on kutsutud kasutajatele saadetud ainsad teated videokõne lingiga. Kui teil pole Booyahi, asendatakse see sõnum lingiga, mille abil rakendus Google Playst alla laadida.

Laadige alla Booyah Androidile

Booyah on nüüd saadaval Androidi jaoks ja selle saab alla laadida Google Play poest, kasutades järgmist nuppu:

Booyah VideoChatInstallige Google Playsse

Rakendus on juba iOS-i jaoks saadaval ja on nüüd jõudnud Android-i. Seega usun, et arendaja peaks lahendama heli probleemid ja optimeerima viisi, kuidas Booyah kasutajaid rakenduse järgmises versioonis kutsub. Vahepeal kõik, kes ei tahtnud oodata Booyah’ga ametliku funktsiooni täitmist.

Mida arvate rakendusest? Kas arvate, et võite ametlikku funktsiooni oodata või vastab Booyah ootustele?