Sellesse riiki viidi ka Hiinas asuvate kasutajate välismaised iCloudi kontod

Sellesse riiki viidi ka Hiinas asuvate kasutajate välismaised iCloudi kontod

Sel nädalal teatas Apple iCloudi andmete rändest USA kasutajatelt Hiinasse. Ja kui sellega seoses on muresid, võib see tunne veelgi suureneda. Vastavalt TechCrunch, saavad mõned kasutajad, kelle kontod on Ameerika Ühendriikides avatud, maksavad dollarites ja / või loovad ühenduse Ameerika App Store'iga, ka e-kirju migratsiooni kohta.

STRANGE: Minu Apple Apple ID sai Hiinast iCloudi ĂĽlekandemeili

Mõistes suurt mõjutatud inimeste arvu, TechCrunch võtke ühendust Apple'iga ja teid suunatakse tingimuste ja protsesside lehele, kus ta selgitab, et iCloudist migreerimine põhineb kasutaja asukohal:

ICloudi teenuste opereerimine, mis on seotud Apple ID-dega, mille riigi või piirkonna konfiguratsioon on Hiina, läbib selle ülemineku. Teid teavitatakse sellest üleminekust e-posti teel ja oma seadmes saadava teatega. Te ei pea midagi muud tegema ja võite jätkata iCloudi kasutamist Hiinas.

Pärast 28. veebruari 2018 peate nõustuma iCloudi kasutustingimustega, mida haldab GCBD, et jätkata iCloudi kasutamist Hiinas.

See tähendab, et pole tähtis, kus maailmas oma iCloudi konto registreerite: kui viibite Hiinas, peate läbi tegema muudatused. See tähendab, et inimesed, kes töötavad, õpivad või isegi lihtsalt külastavad seda kohta, peavad oma andmed teisaldama GCBD juhitavasse serverisse, mis kuulub valitsusele.

Siiski näib, et kasutajad on leidnud viisi seda migratsiooni "vältida": enne kõigi seadmete lahkumist peavad kasutajad oma iCloudi konto Hiinasse viima; pärast seda vahetab kasutaja iPhone'i ja iCloudi seaded USA-sse ja siis ei tohiks konto enam migratsiooni osaks saada.

Kuna seda sammu rakendatakse riigi seaduste järgimiseks, küsivad paljud kasutajad, kas valitsus vajab a tagauks Krüpteeritud andmetele juurdepääsu saamiseks jätkab Apple kohalike seaduste järgimist taotluste vastuvõtmisega või võib vastused jätta GCBD-le (mis on sama).

Paljud sellised probleemid kummitavad endiselt maailma teist serva, kuid tegelikult saame alles teada, mis saab tulevikus, kui tekivad konfliktsed olukorrad. Kas keegi kahtleb siin, et nad ilmuvad?