Sellises külas nagu Thimbleweed Park on surnukehad "kõige vähem teie hädasid".

Sellises kĂĽlas nagu Thimbleweed Park on surnukehad “kõige vähem teie hädasid”.

Mis on ühist kummitaval hotellil, mahajäetud tsirkusel, vanal padjavabrikul ja tuvidesse riietatud torulukksepal? Thimbleweedi pargis on kõik elemendid, mis aitavad teil leida lahendusi salapärastele kuritegudele. Kui olete väsinud nutitelefonide halloweeni videomängude üleujutusest, mis pole midagi muud kui zombid või õudsed olendid, võib teie jaoks lahendus olla Ron Gilberti ja Gary Winnicku looming.

1980. aastal inspireeritud uusnoir-salapära pealkiri on koondunud Thimbleweedi aia ümber, nagu nimigi ütleb. See küla oli kunagi piirkond, mis oli tuntud oma kaubandusimpeeriumi poolest padjapõllul. Kuid aja möödumine määras selle languse.

Mängus edasi liikumiseks ja “võtmete” leidmiseks, mis paljastavad kummalisi tapmisi, peab kasutaja võtma endale viis erinevat märki. Nende hulgas on kaks FBI uurijat, kelle sarnasused Dana Scully ja Fox Mulderiga on puhtad juhused, kes esitlevad end Thimbleweedi pargi “koomiliste reljeefidena”.

Mängu näidati selle aasta septembris Google Play Passi tellimissĂĽsteemi osana. Kuigi see teenus pole Portugalis veel saadaval, saavad riiklikud kasutajad mänge alla laadida Play poest ja App Store’ist.