Selva 3D on veebipõhine tööriist 2D-piltide muutmiseks kolmemõõtmelisteks mudeliteks - praeguseks saidiks

Selva 3D on veebipõhine tööriist 2D-piltide muutmiseks kolmemõõtmelisteks mudeliteks – praeguseks saidiks

3D-printerid arenevad edasi ja kodumudelid muutuvad üha kättesaadavamaks ja populaarsemaks. Alates nukukoopiatest kuni tavaliste võtmehoidjateni on kindel, et kõigil fännidel pole võimalust ise oma kolmemõõtmelisi mudeleid teha. On lehti, mis lisavad jooniseid, st eelprojekteeritud näidisplaane, mida trükikojad loevad, kuid neile, kes tõesti tahavad oma esemeid meisterdada ilma vektorpiltidega aega raiskamata, on teile huvitavaid tööriistu.

Selva 3D ĂĽmbris – veebipõhine tööriist, mis teisendab 2D-pildid automaatselt 3D-mudeliteks. Selle kasutamine on väga lihtne: laadige lihtsalt pilt ĂĽles, vajutage nuppu ja maagia juhtub, siis saadakse kolmemõõtmeline tekstuur. Kasutajatel tuleb ainult tekstuuri tihedust reguleerida ja soovitud tulemused määrata. Pilti on võimalik manipuleerida ja näha kõiki ĂĽksikasju enne selle valmimist.

3d tehnika dĹľungel

Kui olete tulemustega rahul, pakub see veebisait kahte allalaadimisvõimalust: ühe, mis võimaldab 3D-piltide kasutamist vajalikus töös tasuta. Kuid on ka võimalus saada kõrgeima kvaliteediga töökohti ja see on viis, kuidas meeskond teenib tulu.

Sellel veebisaidil on medalite, võtmehoidjate, reklaamtahvlite, müntide ja muude ideede hulgas blogi, kus on mitu ideed ja õpetused, et saada näpunäiteid ja inspiratsiooni muuks tööks.