contador gratis Skip to content

Selva 3D on veebipĂ”hine tööriist 2D-piltide muutmiseks kolmemÔÔtmelisteks mudeliteks – praeguseks saidiks

Selva 3D on veebipÔhine tööriist 2D-piltide muutmiseks kolmemÔÔtmelisteks mudeliteks - praeguseks saidiks

3D-printerid arenevad edasi ja kodumudelid muutuvad ĂŒha kĂ€ttesaadavamaks ja populaarsemaks. Alates nukukoopiatest kuni tavaliste vĂ”tmehoidjateni on kindel, et kĂ”igil fĂ€nnidel pole vĂ”imalust ise oma kolmemÔÔtmelisi mudeleid teha. On lehti, mis lisavad jooniseid, st eelprojekteeritud nĂ€idisplaane, mida trĂŒkikojad loevad, kuid neile, kes tĂ”esti tahavad oma esemeid meisterdada ilma vektorpiltidega aega raiskamata, on teile huvitavaid tööriistu.

Selva 3D ĂŒmbris – veebipĂ”hine tööriist, mis teisendab 2D-pildid automaatselt 3D-mudeliteks. Selle kasutamine on vĂ€ga lihtne: laadige lihtsalt pilt ĂŒles, vajutage nuppu ja maagia juhtub, siis saadakse kolmemÔÔtmeline tekstuur. Kasutajatel tuleb ainult tekstuuri tihedust reguleerida ja soovitud tulemused mÀÀrata. Pilti on vĂ”imalik manipuleerida ja nĂ€ha kĂ”iki ĂŒksikasju enne selle valmimist.

3d tehnika dĆŸungel

Kui olete tulemustega rahul, pakub see veebisait kahte allalaadimisvĂ”imalust: ĂŒhe, mis vĂ”imaldab 3D-piltide kasutamist vajalikus töös tasuta. Kuid on ka vĂ”imalus saada kĂ”rgeima kvaliteediga töökohti ja see on viis, kuidas meeskond teenib tulu.

Sellel veebisaidil on medalite, vĂ”tmehoidjate, reklaamtahvlite, mĂŒntide ja muude ideede hulgas blogi, kus on mitu ideed ja Ă”petused, et saada nĂ€punĂ€iteid ja inspiratsiooni muuks tööks.