contador gratis Skip to content

SEMP TCL teatab uudistest Brasiilia jaoks ja lubab nutikad käepaelad aastaks 2020

SEMP TCL teatab uudistest Brasiilia jaoks ja lubab nutikad käepaelad aastaks 2020

TCP SEMP toob Brasiiliasse uue nutitelefonide, nutikate kliimaseadmete, kokkupandavate vidinate ja kihlvedude sarja 8K nutiteleri turule

Ühel üritusel So Paulos TCL SEMP teatas mitmest nutitelefoni ja turu uuendusest Tark telekas. Esmakordselt välja kuulutatud CES 2019, kinnitas ettevõte saabumist Nutiteleviisor TCL X10S QLED 8K, panustage 8K telerisegmenti. Peale selle TCL SEMP paljastas mitmeid uusi funktsioone kokkupandavate vidinate sektoris, samuti oma debüüdi kliimaseadmete turul.

Keskenduge Interneti ja tehisintellekti kaudu toimuvale integratsioonile

Enne uute toodete väljakuulutamist TCL SEMP kommenteeris, et ta tegutseb praegu viies turusegmendis: nutitelefonid, telerid, heli, kodumasinad (kodus kehtivad tooted, portugali keeles) ja viimased kanded – kliimaseadmed. Ettevõte töötab aktiivselt kõigi oma toodete integreerimiseks asjade interneti (IoT) kaudu, muutes lahenduse nutikamaks tänu tehisintellektile.

Et alati areneda ja pakkuda tarbijatele maksimaalset integratsiooni, on TCL SEMP säilitada partnerlussuhteid Google'iga, mis tagab parimate ühenduvuste ettevõttelahendustega, näiteks Android, Android TV ja Google Assistant.

TCL SEMPTCL SEMP

Suurendades Brasiilias teleportfelli, kinnitas ettevõte TV turuletoomise X10S 8LED QLED, saabus sellesse riiki teine ​​8K eraldusvõimega mudel – Track 8LED QLEDalates Samsung, on teerajaja. Wager TCL SEMP saabusid turule sama tĂĽĂĽpi paneelidega nagu Quantum Points kui mudel Samsung, Android TV kui OS ja Google Assistant tugi.

Ettevõte maandus kliimaseadmete turul esimest korda T-Smart ja Elite liinidega, lubades keskkonna külmutamist vaid kolmekümne minutiga. Nutitelefonide portfelli laiendamine riigis, TCL SEMP uute ametlike L- ja C-liinide mudelite valmistamine, keskendudes kaameratele, mänguvõimsusele ja piiramatule ekraanile. Volditavad vidinad on suunatud ka uute asjade poole, ettevõte teatab uutest projektidest tulevikus. Vaadake kõiki üksikasju saidi loodud reklaamide kohta TCL SEMP:

Smart TV TCL X10S QLED 8K 75

TCL X10S on teine ​​Brasiilias turule lastud 8K eraldusvõimega mudelTCL X10S on teine ​​Brasiilias turule lastud 8K eraldusvõimega mudel

A TCL X10S esmakordselt välja kuulutatud 2007 CES 2019selle aasta alguses ja TCL SEMP on kinnitanud selle käivitamist Brasiilia pinnal 2019. aasta teiseks pooleks. Nagu lubatud, tehti uus pala ametlikuks ja keskenduti ühenduvusele, sellel on tugi Google Assistantsile, Amazon Alexa ja Roku TV (eriti Ameerika Ühendriikides). Kõik see tagab täieliku navigeerimise koos heliga, lisaks võimalusele juhtida teisi maja ümber ühendatud seadmeid justkui jaoturiks.

Peale selle TCL SEMP säilitada siinne partnerlus Google'iga ja Android TV jääb teleri juhtimiseks valitud OS-ks. seda Android TV on viimastel aastatel palju kasvanud, pakkudes täna enam kui 1000 sisuteenuse pakkujat voogesitatud saadaval lisaks enam kui 5000 rakendusele, mis on välja töötatud eranditult telerite jaoks, saadaval Google Play poe kaudu.

Nutikas teler TCL X10S kuvab endiselt Dolby AtmosNutilisel teleril TCL X10S on ka paneel Dolby Atmos ja Quntico Punktid

Audiovisuaalselt võite oodata suurepärast telesaadet. 8K eraldusvõime ja Dolby Atmos, heli X10S 8K kaasas ka integreeritud heliriba alates Onkyo, mille kõnetuvastus töötab ka siis, kui teler välja lülitatakse. Selle mudeli kavandatud vabastamine selle aasta teises pooles on selle soovitatud hind 22 999,00 R R $.

T-Smart ja Elite kliimaseadmete kanalid

Riigi turul on kaubamärkide kasutamise laiendamiseks ja konsolideerimiseks strateegiline rollRiigi turul on kaubamärkide kasutamise laiendamiseks ja konsolideerimiseks strateegiline roll

Kuulutades Brasiilia jaoks täismudelitest koosnevat liini kiirusega 9000, 12 000, 18 000 ja 24 000 BTU / tunnis, siseneb ettevõte kliimaseadmete turule. Nagu üks riikidest, kus külmutusseadmete suurim tarbija on, TCL SEMP tuues Brasiiliasse T-Smart mudeli eduliini Elite.

Nagu nimigi ütleb, on T-Smartil nutikas õhk ning ettevõtte väitel suudab T-Smart keskkonda jahutada 30 minutiga ja soojeneda 60 minutiga, peale selle on seda lihtne paigaldada. Elite liin on omakorda väga vaikne ning disain on keskendunud vastupidavusele ja vastupidavusele.

Väljakuulutatud Elite seeria mudelite hind algab 1199,00 R dollarist ja jõuab kohale sama aasta septembris. T-Smarti hindade kohta puudub teave.

C9 Plus, L10 ja L9 Plus nutitelefonid

Sotsiaalmeedia ajastul on kõrgjõudlusega seadmeid tõesti vajaSotsiaalmeedia ajastul on kõrgjõudlusega seadmeid tõesti vaja

A TCL SEMP unustamata aastaid kõige kiiremini kasvavat turgu: nutitelefonide turgu. Kuulutatud uued mudelid on keskendunud keskmisele ja põhilisele ühiskonnale, kuid ei tohiks unustada selliseid premium-aspekte nagu piiramatu ekraan, kaamerad kvaliteetsete selfide jaoks ja mängude kompetentsed töötlejad.

Tugevaim reas L. seda TCL L10, millel on kaheksatuumaline protsessor, 3 GB muutmälu ja 32 GB sisemist salvestusruumi. Tagumisel küljel on kaks 13 MP ja 2 MP andurit ning 5 MP esiosa. Firma kinnitage Android 9 Pie mudelis 5,5-tollise ekraaniga ja 3000 mAH akuga. Hinnateavet pole ja turuletulek on varsti.

TCL L10 kannab 3 GB muutmälu ja piiramatut kuvaTCL L10 kannab 3 GB muutmälu ja piiramatut kuva

seda TCL L9 Plusomakorda kannab sama protsessorit kaheksa südamikuga L10, kuid kaasas ainult 8 MP tagakaamera ja 5 MP esikaameraga. Aku on ka väiksem, ainult 2460 mAh ja selle ekraan on sama 5,5 ". Käivitage TCL L9 Plus oktoobris ja soovituslik hind 699,00 R $.

5-megapiksline esikaamera sobib ideaalselt rĂĽhmade selfide jaoks5-megapiksline esikaamera sobib ideaalselt rĂĽhmade selfide jaoks

Lõpuks C9 Plus evolutsioon C9, mis käivitati eelmisel aastal. Mudelil on hiiglaslik 6,52-tolline diferentsiaaliekraan, mis on Brasiilias üks suurimaid, HD + eraldusvõimega, mis sobib suurepäraselt mängudeks ja filmide vaatamiseks. Riistvara on ka võimas, kaasas kaheksatuumalist protsessorit, millel on 4 GB muutmälu ja 64 GB sisemist salvestusruumi, mis on fotode, videote ja rakenduste salvestamiseks enam kui piisav.

Kolm kaamerakomplekti (16 MP + 8 MP + 5 MP) ja esiküljel on ainult selfide jaoks 8 MP sensor. Kogu töötlemise jaoks on aku suur, 4000 mAh. C9 Plus saabus Brasiiliasse selle aasta novembris.

C9 Plus nutitelefon turu suurima ekraanigaC9 Plus nutitelefon turu suurima ekraaniga

Kokkupandavad mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Lisaks lansseerimisele TCL SEMP töötab välja kokkupandavate nutitelefonide ja tahvelarvutite kontseptsioone, sealhulgas kontseptsioonitelefone, mis on mõeldud käepaeltena kasutamiseks ja hõlmavad kasutaja randmeid. Kuulutatud MWC 2019, avaldas ettevõte lisateavet kokkupandava telefoni taga oleva tehnoloogia kohta. Täpsemalt ütles ta, et paindlik seade kasutab oma tehnoloogiat DragonHinge.

Samuti on ĂĽrituse objektiks kokkupandavad vidinadSamuti on ĂĽrituse objektiks kokkupandavad vidinad

Ehkki ettevõte ei ole tehnoloogia osas eriti tehniline, kasutab ta enda sõnul spetsiaalseid mehhanisme, mis on mõeldud nutitelefonide ja tahvelarvutite mitmekülgseks voltimiseks ja voltimiseks, nii et see peab pakkuma kokkupandavaid mobiiltelefone hõlpsaks liikumiseks. DragonHinge tehnoloogiat kasutatakse koos paindliku, reguleeritava AMOLED ekraaniga, mida pakuvad ettevõtte partnerid TCL SEMP, mille nimi on CSOT.