Serra da Estrela keskmassiivi ĂĽhendab 78 000 km optiline kiud

Täna korraldas Altice Portugal Covilha andmekeskuses Massif Centrali uue põlvkonna fiiberoptilise infrastruktuuri projekti avatseremoonia. Mitme miljoni euro suuruse investeeringu kaudu ühendatakse keskse massiivi keskosas asuva Massif Centrali Serra da Estrela kuus linna ja enam kui 60 valda optilise kiu kaudu, kokku 78 000 km.

Võrgustik hõlmab 85% territooriumist, enam kui 144 000 elanikku ning enam kui 90 000 kodu ja ettevõtet Covilhã, Gouveia, Manteigase, Seia, Fundão ja Oliveira do haigla omavalitsustes saavad nüüd kasutada kiiret ühendusteenust.

Altice Portugali tegevjuhi Alexandre Fonseca jaoks vastab see projekt „piirkonna konkreetsetele vajadustele, kuna see võimaldab nendesse linnadesse paigaldatud noortel, ettevõtetel ja klientidel olla noortega võrdne juurdepääs ja samad võimalused. , Lissabonis või Portos asuvad ettevõtted ja kliendid ”.

Üritusel osalesid kommunikatsiooni riigisekretär Alberto Souto de Miranda ja projektis osalevate omavalitsuste linnapea: Covilhã, Seia, Fundão, Gouveia, Oliveira do Hospital ja Manteigas.

Alberto Souto de Miranda leiab, et „Altice Portugal’i presidendi sekkumise kaudu saime aru, et rahaline kasu pole ainus vektor, mida ettevõtted peavad arvestama. Sotsiaalne kasu on selgelt väga oluline ja tegur ettevõtte sotsiaalse vastutuse võtmisel. Seetõttu tervitan linnapead ja õnnitlen Altice’i tema tehtud töö puhul ”.

Ajakirjandusele saadetud avalduses teatas Altice Portugal, et kavatseb „jätkata investeerimistee Portugali territooriumil tervikuna, edendada ja aidata kaasa nende piirkondade ja Portugali majanduslikule ja sotsiaalsele arengule, vähendada territoriaalset ebavõrdsust ja aidata parandada kvaliteeti. Portugali eluviis ”. Tuletame meelde, et selle kuu alguses näitas ettevõte, et investeerib 10 miljonit eurot fiiberoptiliste toodete laiendamiseks Alto Alentejos.