Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige üksikasju

Square Enixi üritustel on tunniajane demo ja rohkem mängu ilmutusi, näiteks 3x suurema kaardi süžee ja esiletõstmised

Kas teile meeldis film Tomb Raider: Päritolu? Ole valmis, sest sel aastal on rohkem Lara Crofti! Eile (26) Tomb Raideri mängu väljaandja Square Enix propageeris sündmust täieliku teadaande jaoks Tomb Raideri vari. Käivitamine toimub 14. septembril ja nüüd on meil treiler, lugu, mööduvad aastaajad ja veel üksikasjad.

Hauarüüsturi, hauauurija kõrgused

Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige ĂĽksikasju2018. aastal võidab Lara Croft tõelise tiitli “haudade raider”

Kinodes on Lara Croft nĂĽĂĽd “uuesti esile kerkinud”, leides end endiselt seiklejast. Selles mängus on ta juba saavutanud hauauurija staatuse. Raideri haud). SEE Tomb Raideri vari lõpetab 2013. aastal alanud taaskäivitamise triloogia.

Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige üksikasjuMaia mütoloogia ja Mehhiko kultuur jäävad silma

Lara Croft alustas seiklust Jaapanis (2013), kolis Siberisse (2015) ja on nĂĽĂĽd lahkumas Cozumel, Mehhiko. Kangelase eesmärk on lõpetada ambitsioonikas Trindade organisatsioon ja saada rohkem teada tema isa mõrvast kui “failipõletusest”. Vahepeal on tal “lihtne” vastutus vältige maiade apokalĂĽpsist.

Lara Croft nihutab alati oma piire

“Shadow of the Tomb Raider viib sarja ja selle peategelase Lara Crofti kunagi varem nähtud piiridesse” – Yosuke Matsuda, Square Enixi president ja esindusdirektor

Oodake küpsemat Lara Crofti ja tema kindlaid tegusid, hoolimata sellest, kui palju tal tuleb oma kätega kümneid vaenlasi tappa. Seda täheldati ajal üks tund demo oli eile üritusel kohal. Peategelase enda tegevus on otsustavam, nagu näitab üks stseen. Kui Lara Croft võtab hauast välja Maya pistoda, tekitab see tsunami, mis põhjustab hävingu ja surma.

Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige üksikasjuPidurivaba tegevus võtab üritusel demo üle

Demo ajal oli triloogia esimeses mängus võimalik märgata palju ahvatlevaid punkte, kuid teises mitte. Äärmuslikud seiklused on tagasi Tomb Raideri vari. Nimelt: meeleheitliku jooksu tagasitulek ohtudega, et iga vale tegevus toob kaasa kohese surma. Haudade uurimine on samuti ohtlik tegevus. Hauaplaanid on surmavad ja sisaldavad palju lõkse. Noh, Lara Croft hakkab jälle kannatama.

Kaart 3x suurem

Kui vajate täitmiseks 40 tundi Raideri haua tõus, veedab suurema osa ajast Shadow of Tomb Raideris. Square Enix teatas, et kaart muutub 3x suuremaks!

Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige üksikasjuMehhiko on uus Tomb Raideri ekspeditsioon

Nii palju maid uurides rakendatakse mängimist uuesti. See on uus viis vaenlaste tapmiseks, maskeerimiseks ja isegi ujumiseks. Ujumine on Rise of the Tomb Raideris olemas, kuid süveneb (sõna otseses mõttes) sisse Tomb Raideri vari, mitte ainult ülemineku vahendina.

“Soovime saada uusi võitlusviise, uusi võimalusi ellujäämiseks ja uusi võimalusi uurimiseks. Metsad annavad Larale uue viisi teha asju kõiges, mida ta juba teab, nii võitluse ja uurimise, sealhulgas varguse osas ”- Mario Chabtini, Eidose Montreali vanemprodutsent, Voxeli veebisaidi jaoks.

Shadow of the Tomb Raider saab täis treileri, õppige üksikasjuLara Croftil on uued oskused keskkonna ja vaenlastega silmitsi seista

Ja kui arvate, et lõpetate kogu mängu ja olete pärast kurb, siis jätkake seal naeratamist! Square Enix avalikustas oma plaanid hooajapiletiga. Toimub seitse laiendust! Laiendusi nimetatakse Paths (või Path, inglise keeles) ja igaühel neist on: uus narratiiv, uued missioonid, uued hauakambrid, uued relvad, uued riided ja uued oskused. Esimesel laiendusel tutvustatakse hauakooperatiivide uurimist!

Salvestamiskuupäev: 14. september

Tomb Raideri vari saabus 14. septembril 2018 PC, PS4 ja Xbox One jaoks. Väljaandeid on neli: standardväljaanne (ainult mängu jaoks), deluxe digital (koos lisarelvade ja rõivastega, lisaks heliribale), Crofti väljaanne (esemetega luksus- ja hooajapileti väljaannetest) ja lõplik väljaanne (koos Croft väljaande esemetega, Lara kuju). Croft, legendaarne latern ja kirves). Eelmüügi Brasiilias teeb digitaalselt Steam.

Lisateabe saamiseks laadige alla taustapilte ja ostke rahvusvaheliste ettetellimiste kaudu ametlikku veebisaiti.

Mis üllatab teid kõige enam Tomb Raideri reklaami varjus? Kommenteeri allpool!