Sharp Huawei pügalafestival: olulisemad sündmused, mis tähistavad IFA 2018

Sharp Huawei pügalafestival: olulisemad sündmused, mis tähistavad IFA 2018

Motorola One

Motorola One oli oodatud teadaanne, kuid see üllatas kõiki, kui see IFA ajal välja kuulutati. Lisaks One mudelile toodi turule ka One Power, mõlemad vahemudelid. Esimesel on 2,0 GHz Snapdragon 625 kaheksatuumaline protsessor, 5,9-tolline HD-ekraan, samas kui järgmine on pakitud 1,8 GHz Snapdragon 636 ja sellel on 6,2-tolline Full HD-ekraan. Vaadake Motorola One täielikke juhiseid allpool:

AndroidPIT motorola one front2Motorola One / AndroidPIT

Sony Xperia XZ3

Veel ĂĽks peagi Brasiiliasse saabuv turuletulek on Xperia XZ3, mis annab eelkäijast sujuvama ilme OLED-ekraani – esimese kohta Xperial – ja muude optimeeritud detailide, näiteks uue kaamerarakenduse kõrval. Meil on tekst ja video otse sellest seadmest, vt:

AndroidPIT sony xperia xz3 on mõistlikXZ3 / AndroidPIT

LG G7 One ja Fit

Kuigi nimi viitab väiksemale või kergemale või õhemale mudelile, kaotab G7 Fit tegelikult kolm oma väiksemat õdede-vendade funktsiooni: kaamera, protsessor ja RAM. Kaameraga alustades on uuel mudelil ainult üks sensor tagaküljel, 16 MP, mitte aga topeltkaamera, mis võimaldaks pildistada avatud ja suletud nurga all. Protsessoriks on siin 2016. aastal turule tulnud Snapdragon 821, millele on lisatud 4 GB muutmälu.

Teine mudel on osa Android One programmist, mis toob puhta versiooni, mis on Google Pixeli nutitelefonides, otse osalevatele seadmetele.

lg g7 üks ifa18 käsiraamat 1LG G7 One / AndroidPIT

Huawei Mate 20 Lite ja 20 Pro

Huawei toob aeglaselt turule Mate 20 seeria, millel on mudelid 20 Lite ja 20 Pro. Mõlemad rõhutavad IFA-s ja toovad turule uusi visuaale, topeltkaameraid ja uusimaid spetsifikatsioone. Hiina brändi jõupingutused nende uute mudelitega on muuta hämaras pildistamine atraktiivsemaks, vähem müra ja suurema täpsusega.

AndroidPIT Huawei Mate 20 Lite 9286Sälgud on ekraanil olemas, kuid on keelatud / Irina Efremova AndroidPIT

HTC U12 Life

HTC U12 Life HTC panustab Euroopa pinnal võitlema Xiaomi Pocophone F1-ga. Seade kannab visuaale, mis on inspireeritud Google Pixelsist ja muudest positiivsetest punktidest, näiteks värskendatud tarkvara, esikülg on vähendatud piiridega ja keskmisest kõrgem helikvaliteet.

AndroidPIT htc u12 elukraanU12 / AndroidPIT

Au maagia 2

Honor Magic 2 ei tutvustatud, vaid tutvustas ettevõtte tegevjuht George Zhao. Hiina ettepanek selle seadme kohta on väga huvitav, sest Honor räägib 100% ekraanilt täidetud pildi, ekraani all oleva biomeetria ja tehisintellektiga turboülelaadimisega tarkvara ees. Magic 2 peab Aasia ja Euroopa turgudele jõudma aasta lõpuks.

Maagilise au 2 väljakuulutamineMagic 2 / AndroidPIT

Mängi au

Honor Play on järjekordne nutitelefon, mille sälk ja visuaalsus on inspireeritud iPhone X-ist, ehkki siinne lubadus on meelitada mängijaid potentsiaalsete graafikaseadmetega. Play mängul on 4 GB muutmälu ja selle pakendab protsessor Kirin 970, mis lubab AI abil 4D-mängude ja tragöödiate keskmist jõudlust. Sellel tarkvaral on lisaks Turbo tehnoloogiaga varustatud GPU-dele ka mängude režiim katkestuste desaktiveerimiseks, saavutuste sünkroonimiseks ja punktide kogumiseks, et muuta piltide töötlemine kiiremaks.

Androidpiti aumäng 9Esita au / AndroidPIT

ZTE Axon 9 Pro

Axon 9 Pro on siin selleks, et meeldida kasutajatele – õnnelikele -, kes otsivad multimeediumisisu kasutamiseks head mudelit. Sellel mudelil on ekraan, mis toetab HDR 10, oma kategoorias kõige laiemat – OLED ning mis näitab videoid ja mänge, mis on teravuse, kontrasti ja värvi osas väga täpsed. ZTE on mudeli varustanud protsessoriga, mis pakub graafika töötlemiseks eraldi jõudlust.

AndroidPIT ZTE Axon 9 8775Axon 9 / AndroidPIT, autor Irina Efremova

BlackBerry Key2 LE

Mida ootate BlackBerry seadmest 2018. aastal? Kes vastas nutitelefonile füüsilise klaviatuuriga, see on õige. Lisaks füüsilisele klaviatuurile on meil Android Oreo, Snapdragon 636 protsessor ja Full HD ekraan, mis hõivab suurema osa esipinnast. On selge, et autentse BB korral on meil korporatiivsed teenused ja rakendused, mis töötavad krüpteeritud ja tootja spetsiaalse toega. Taas on BlackBerry suunatud ettevõttemaailmale.

AndroidPIT arvustab BlackBerry Key2 9848Irina Efremova BlackBerry Key2 / AndroidPIT

Casio Pro Trek WSD-F30

Nutikad käekellad on IFA-s vähemuses, kuid ĂĽks kaader paistab silma ĂĽlejäänud osas, mis on Casio mudel. WSD-F30 Pro Treki kell töötab Wear OS-is – varem Android Wear – ja on mõeldud inimestele, kes tegelevad kehalise koormuse ja spordiga ĂĽldiselt. Tänu MIL-STD-810G sertifikaadile on võimalik seda sukeldada kuni 50 meetrini vette, mis on muude tegevuste suhtes ĂĽsna vastupidav. Välimus kõlab nagu midagi vintage, suurima Casio stiiliga ja sportliku väljanägemisega.

Casio Pro rada WSD F30 2Casio käekell koos Androidi / AndroidPIT-iga

Kirin 980

Kirin 980 on maailma esimene protsessor, mis on toodetud 7 nanomeetri protsessis Cortex A76 koos Mali-G76 GPU ja moodulitega, mis vastavad uuele 4G sageduse / sageduse kategooriale. Lisaks uutele graafikakaartidele ja uuenduslikule ehitusele on see protsessor ka pioneer uute LPDDR4X mälustandardite ja 5G-modemite toetamisel. Muidugi, 980-l on ka teisi uuenduslikke omadusi, kuid see on peamine ja see peaks turul sädet tekitama.

IFA 2018: mis saab edasi?

Teised tootjad on kasutusele võtnud lisaseadmed, sülearvutid ja nutikad kodutooted. Lenovo avalikustas nutikõlarid, Asus aga uuendas oma sülearvutite rivistust ja tutvustas taas ROG telefoni. Sharp, esimene tootja, kes tõi turule vähendatud esiservaga mudeli, tutvustab uut mudelit ikoonilises Aquos seerias C10.

AndroidPIT aquos sharp c10 9642Irina Efremova, Aquos 10 / AndroidPIT

Milline IFA väljaanne teile kõige rohkem meeldib?

(tagToTranslate) IFA 2018 (t) IFA Berlin (t) nutitelefon (t) uudised (t) Samsung (t) Sony (t) LG (t) kantav LG (t) lansseeritud (t) Huawei (t) Lenovo (t) t) Moto (t) Motorola (t) HTC (t) Asus (t) honorar 10 (t) käivitas google (t) moto x (t) aumärgi 10 (t) google pixel