Shortcutify integreerib sellised teenused nagu Spotify, Google Maps ja Todoist iOS-i otseteedega

Seda Otseteed esindab ĂĽht põnevamat iOS-i uudislugu aastate jooksul, kuid mõned olulised rakendused ja teenused näivad sellest puudust tundvat. Mõni neist pole sĂĽsteemi funktsioonide toetamiseks kolinud. Ă•nneks on siiski lahendus olemas – ja seda nimetatakse Otsetee.

Sellel rakendusel on väga lihtne eesmärk: ĂĽhendage populaarseid teenuseid, näiteks Spotify, Google kaardid ja Todoist, iOS-i otseteedele. Selleks peate vaid avama rakenduse, ĂĽhendama oma konto teenusega ja alustama otseteede loomist – mõned platvormid, näiteks Google Maps, vajavad täiendavaid samme, sealhulgas API-võtme sisestamist, mis on samuti väga lihtne (Shortcutify ise annab võimaluse kivid).


Otsetee rakenduse ikoon

Kui kõik on seadistatud, saate luua otseteid, mis hõlmavad neid teenuseid, nagu oleksid need süsteemi muud elemendid. Huvitav näide hõlmab nutikaid valguse juhtimise rakendusi Spotify ja LIFX: otsetee jäädvustab Spotifys mängitava loo albumi kaane, tuvastab selle domineeriva värvi ja saadab LIFX-il käske, nii et tuled valgustavad ruumi nende nüansside peal.

Tuleb märkida, et otsetee ühendub otse nende vastavate teenusekontodega, mitte nende iOS-i rakendusega. See on kasulik, sest see annab kasutajale suurema vabaduse: saate kasutada Spotify-ga seotud otseteid ka siis, kui teenus on aktiivne näiteks muus seadmes kui iPhone / iPad.

Praegu toetab Shortcutify endiselt teenuste arvu vähendamist: Spotify, Google Maps, Todoist, LIFX, Coinbase, AirTable ja SightEngine. Siiski on hea teada saada rakenduse kohta – mida suurem on teie kasutajaskond, seda suurem on tõenäosus, et teie arendustiim lisab uusi võimalusi. See on tasuta saadaval App Store’is.

Cult of Maci kaudu