Showcase Tech: andke nende 8 Bluetooth-kõlariga rohkem heli liikumist

Kaasaskantavad kõlarid, mida saame Bluetoothi ​​kaudu ühendada arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoniga, pole kaugeltki uued ja murrangulised, kuid kindel on see, et neil on vaieldamatu kasulikkus, kui tahame heli „nautida“ liikvel olles. ja teel. Erinevalt lähedust kutsuvatest kõrvaklappidest või EarPodidest on see seade mõeldud isegi neile, kes on suured hinged ja kellele meeldib jagada.

Ja vaevalt leiame vidinaid, mis kasutavad ja esitlevad väga erinevaid kujundeid, kujundusi ja omadusi: neid helisĂĽsteeme on igas suuruses, formaadis, värvitoonis … Enamgi veel, peale selle, et muuta Bluetooth peamiseks “sillaks” ka heli pakkuvatele mobiilseadmetele. sisaldab muid ĂĽhendustĂĽĂĽpe, alates traditsioonilisest 3,5 mm helipistikust kuni NFC ja näiteks Wi-Fi standardini. Seda unustamata USB-porti ja mälukaardipesa.

Tulles tagasi Bluetoothi ​​küsimuse juurde, on üllatavalt lihtne ühendada oma mobiilseade kaasaskantava helisüsteemiga. Aktiveerige lihtsalt veerus tuvastamisrežiim, otsige nutitelefonist või tahvelarvutist sarnaseid seadmeid ja valige see, kui see ilmub. Sidumiskood on tavaliselt „0000”, kuid kui see pole nii, kuvatakse kasutusjuhend.

Teisalt tuleb arvestada ka miinustega ning probleem, mida on ĂĽsna keeruline lahendada, on autonoomia. Suurem või väiksem, suurema või väiksema helivõimsusega, nutitelefonide ja kaasaskantavate kõlarite Bluetoothi ​​abil hoidmine vähendab paratamatult seadme töötundide arvu. Teine varustus, muide. See on “vajalik pahe” ja omadus, mida tuleb ostmisel arvesse võtta …

Kaupluste riiulid on nĂĽĂĽd “ĂĽle ujutatud” kaasaskantavate Bluetooth-kõlaritega, millel kõigil on erinevad omadused, hinnad ja disainiprofiilid. Kõiki mudeleid pole võimalik terviklikku valikusse lisada, nii et jätame teile kaheksa mudelit, mis lubavad mitte pettumust valmistada.