Showcase TEK: ruuter, mis võtab ruumis ruumi (ja suurendab teie WiFi-ühendust)

Traadita võrkude osas on kogu kodus täiuslik katvus, kuid hävitamata täielikult iga toa sisekujundust, kus me kõige rohkem internetti kasutame, on tõhus lahendus: kasutage ühte uusimatest ruuterikomplektidest ja pääsupunktidest, mida mitmed segmendi kaubamärgid müüvad. seda.

Enamik neist kasutab töö aluseks võrgusilma tehnoloogiat, mille eesmärk on traadita signaali erinevate seadmete vahel kolmnurkseks muutmine ja seeläbi traadita võrgu leviala “nutikamaks” muutmine.

Kuid kujunduses on veel ĂĽks “saladus”: puhta ja sisutiheda aspektiga, tavaliselt valgete või beeĹľide toonidega, lubab see varustus näida hea välja igal laual ja on kombineeritud enamiku kaunistustega maja teistes tubades ja / või ruumides. Siiski on ka muid punkte ja omadusi, mida tuleb esile tõsta.

Üks neist on viis, kuidas nad on seotud meie peamise ruuteriga, mis meil juba kodus on, tavaliselt operaatori pakutava ruuteriga. Kuigi on mudeleid, mis asendavad algse ruuteri täielikult, on laialt levinud võimalus hoida seadmeid ja ühendada uus komplekt paralleelselt.

See juhtub Etherneti kaablite kaudu, just nagu me ühendame näiteks võrguketta (NAS) ja ühendus toiteallikaga võib tuua ka uudiseid: Google WiFi süsteemi puhul juhtub see lindiliku USB-C kaabli kaudu.

Selle koduse traadita võrgulahenduse paketid võivad loendada ainult põhiruuterit või kaasneda sellega koos teiste täiendavate üksustega. See on tegur, mis sõltub füüsilisest alast, mida tahame signaalide osas katta. Keskmise suurusega korteri saab täielikult optimeerida kõige lihtsama ja odavama võimalusega, kuid mitme korrusega maja eeldab tõenäoliselt täiendava pöörduspunkti paigaldamist. Eeliseks on see, et see on laiendatav süsteem; see tähendab, et kui soovite hiljem osta täiendavaid seadmeid, on see võimalus juba algusest peale, olenevalt kaubamärgist.

“Nutikas” võrgusĂĽsteem?

See on brändidele “snoobne” viis, kuidas helistada sellele traadita ruuteri komplektile taustal. Kuid ilma selle tehnilistesse ĂĽksikasjadesse laskumata, kuidas see lahendus Wi-Fi leviala optimeerida suudab? Kõigepealt iga ĂĽhenduse ĂĽlekandmine ĂĽhest pöörduspunktist teise, sõltuvalt kasutaja asukohast.

Näiteks võime mõelda nutitelefoni kodukasutusele – kui mängime 4K videosisu otseĂĽlekandes mobiilses terminalis ja läheme maja keldrist mängutoast kontorisse, mis asub pööningul, siis sĂĽsteem teeb Wi-Fi ĂĽlekande. Fi nutitelefonilt ruuterilt ruuterile, kui me reisime.

See on protsess, mida kasutaja ei tuvasta kuidagi, kuna võrgu jõudluses pole erinevust, sama juhtub alati, kui süsteem paneb meid näiteks vähem tihedasse traadita võrgu riba, näiteks 2,4–5 GHz vaheldumisi. .

Siis on probleem kõigi süsteemiga seotud parameetrite installimisel ja haldamisel. Ja see toimub mobiilirakenduste kaudu, mille iga tootja on selleks spetsiaalselt ette valmistanud ja loonud. Seega haldame nutitelefoni kaudu kõiki komplekti kuuluvaid seadmeid koos paljude lisavõimaluste seas funktsioonidega alates uute pöörduspunktide lisamisest kuni igaühe allalaadimiskiiruse testimise ja kontrollimiseni.

Sõltumata sellest, kas see traadita võrgu lahendus on tõhusam kui see, mida oleme saanud iga teleri ja Interneti-operaatori originaalsete teenuste ja seadmete kaudu, on see alati subjektiivne ja juhtumipõhine küsimus. Teoreetiliselt tuleb kogu võrgu katvust ja haldamist suurendada, juba ainuüksi seetõttu, et saame tugineda mitmele maja ümber laiali jaotatud võrguseadmele.

Kui soovite seda proovida, vaadake ĂĽlaltoodud galeriid. Selles segmendis on viis uut ettepanekut.