Shutterstock iOS-ile käivitab liitreaalsuse funktsiooni kunstiteoste vaatamiseks teie seintel

Iga päev nõustub sellega rohkem arendajaid raamistik ARKit Apple’ist ja liitreaalsuse maailma imedest, mõistes, kuidas tehnoloogia saab rakenduse atraktiivsust ja funktsioone ära kasutada. Uusim nimi, mis sellesse laeva siseneb, on Shutterstock.

Liitreaalsuse funktsioon Shutterstock iOS-i rakendusesLiitreaalsuse funktsioon Shutterstock iOS-i rakenduses

Hiiglaslik pildipank (mille partnerid me muide oleme) värskendas hiljuti iOS-i rakendust uue funktsiooniga, mis põhineb ARKitil, mis paneb teie seinale ĂĽle 250 miljoni foto ja kunstiteose. Klõpsake lihtsalt nuppu “Vaata tuppa” mis tahes pildilehel ja rakendus avab kaamera automaatselt, tuvastab lähima seina ja asetab sellele kunstiteose. Loomulikult saate pildi ĂĽmber paigutada nii, nagu soovite.

Shutterstock põhjendab uut funktsiooni huvitava asjaoluga: üha enam kasutavad platvormi kasutajad oma fotosid ja illustratsioone kodude, äriettevõtete ja kontorite keskkondade kaunistamiseks. Selle uudsuse abil on võimalik enne selle saamist selgem ettekujutus sellest, milline teatud pilt teie keskkonnas välja näeb.

Shutterstock iOS-ile versioon 4.4 toob juba midagi uut ja saate seda kohe proovida – kui teil on muidugi ĂĽks ĂĽhilduvatest seadmetest: iPhone 6s / SE ja uuemad, iPad (2017. aasta mudel) ja uuemad, iPad mini 2nd Generation. -5 või ĂĽkskõik milline iPad Pro mudel.


Shutterstocki rakenduse ikoon: Stock Photos