Side piirid: uutel iOS 13.3 funktsioonidel on tõsiseid vigu; Apple töötab paranduste kallal

Sel nädalal räägime siin funktsioonidesse toodud uutest funktsioonidest Kulunud aeg peal iOS 13.3 – eelkõige vanemate ja eestkostjate võimalus piirata kontakti, millega nende lapsed saavad selle funktsiooniga telefoni, sõnumite ja FaceTime’i rakenduste kaudu suhelda Side piir.

Kõik väga hästi, kõik väga hästi, kui see pole probleem: ilmselt on kõigil neil hea annus vigu.

SEE CNBC märkige puudused üles, analüüsides uusi funktsioone ja mõistes, et mõnel juhul saavad lapsed suhelda tundmatute kontaktidega ka siis, kui nende eestkostjad on seda tüüpi tegevuste kasutamise ajal keelanud.

Näiteks kui tundmatu number teatab teie lapse iPhone’ile, saavad nad lisada teid uue kontaktina teie loendisse ja seejärel helistada või saata teises otsas inimesele sõnumi.

See toiming pole võimalik ainult siis, kui aktiveeritakse unereĹľiim (funktsioon, mis määrab iPhone’ist eemaloleku aja).

Viga kasutusajas

Samuti on probleeme integratsiooniga õunakell uute funktsioonidega.

Kui laps palub Siril kellas helistada või numbrile või kontaktile helistada, teeb abistaja seda – hoolimata sellest, kas vanem on kontakti heaks kiitnud.

Vastavalt CNBC, uus kasutusaja funktsioon toob vead ka iOS-i standardsesse kasutuskogemusse.

Aruandes märgiti, et mõnel juhul blokeeriti teatavate kontaktide teadete saatmine ilma nähtava põhjuseta; teistes oli sõnumite kirjutamise tekstikast loetamatu, kontaktipildid olid teksti all laiali.

Vastuseks järeldustele ĂĽtles Apple, et töötab puudujäägi parandamise kallal; Vahepeal suutsid teatud kasutajad probleemi leevendada, tehes oma iPhone’is väikeseid muudatusi:

  1. Logi sisse Seaded »Kontaktid;
  2. Avage valik “Tavaline konto”;
  3. Valige suvand “iCloud”.

Ülaltoodud näpunäited kehtivad neile, kellel on iPhone, mis sünkroonib peamiselt teiste kontaktteenustega, näiteks Gmail; sundides sünkroonima iCloudiga, näivad vead (või vähemalt mõned neist) lakkavat toimumast.

Siiski on selge, et Apple töötab välja mitme väljundiga funktsiooni.

Võib-olla oleks andestatavam, kui tegeleksime vähem oluliste kĂĽsimustega, kuid kui räägime laste digitaalsest ohutusest, on Apple’il tervislikum olla ettevaatlikum.

Loodame, et parandus tuleb varsti; iOS 13.3.1 teel?

MacRumorsi kaudu