Küberkasutajad muretsevad internetigigandi ambitsioonide pärast

Side raamkokkulepe seab AP-s täiendavalt nõuded vabale häälele

Fikseeritud võrgus kõnede maksumuse katkestamine sama üksuse osakondade vahel on eesmärk, mis enamikus ettevõtetes on täidetud, kuid avalikus halduses pole seda saavutatud.

Üleskutse järgmisele kõne ja andmeside raamlepingule on vahend, mis seda muutust edendab. Muudatused toimuvad kohapeal järk-järgult, kui organisatsioon ostab, tuginedes varem operaatoritega tehtud ettepanekutele ja tingimustele, mis ilmuvad raamlepinguga ajakohastatud kataloogis.

Eesmärk on tagada, et “tehnilisest seisukohast lähtudes – ja ĂĽlikoolide juba olemasolevat mudelit järgides – oleks võimalik agentuuride vahel ĂĽhendust luua ilma sidekuludeta, kuigi mõlemal on telekommunikatsioonioperaator”, selgitas AndrĂ© Vasconcelos TeK-le.

Pakkujate spetsifikatsioonides, mille eSPap käivitab sel kuul, peavad operaatorid, kes soovivad osutada pöörduspunktidele püsisideteenuseid, tagama, et kui avalik-õiguslik asutus ostab side, mida nad postitavad organisatsiooni telefonikeskjaama meediavärav mis võimaldab teil valida liiklust ning AP-st saabuvaid ja väljaminevaid kõnesid edastada erineval viisil.

Andmesidekomponent on PGETIC-is pakutav teine ​​tegevusvaldkond. Eesmärgid on välja toodud ja need hõlmavad AP-s keskse kommunikatsioonisõlme rakendamist.

“Täna rendib iga organism, kes soovib andmete vahetamiseks teisega ühendust võtta, sideahelat. Kui oleks koht, kus kõik organismid oleksid ühendatud, peaks iga organism maksma ainult ühe suhtluslinki eest “, mitte tänapäeval esinevate kümnete ühenduste eest, selgitas André Vasconcelos TeK-le antud intervjuus. Kuid sel juhul on strateegia määratletud ja teada, kuid selle rakendamine pole määratletud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira