Sihtrakendused: 6 rakendust, et järgida 2020. aasta uue aasta lubadusi

Eesmärkide rakendamine on kasulik inimestele eesmärkide seadmiseks ja saavutamiseks. Uus aasta julgustab määratlema uusaastalubadusi, kuid soovide kavandamine ja elluviimine pole alati lihtne. Seetõttu pakub järgmine loetelu kuut rakendusvõimalust, mis aitavad teil oma 2020. aasta soovinimekirja lihtsamalt täita. Valikute hulgas on tuntud organisatsioonirakendused, näiteks Trello, Google Calendar, Todoist.

LOE: Tasuta platvorm aitab säästa raha; test

Soovitused on saadaval Android-telefonidele või iPhone’ile (iOS) ning neil on eesmärkide saavutamiseks kasulikke funktsioone, näiteks ĂĽlesannete korraldamine või nädala kohtumiste meenutamine. Tutvuge rakenduse kõigi funktsioonidega ja valige, millist kasutada aastal 2020 oma uusaastalubaduste täitmiseks.

1/7 Tutvuge tootlikkusrakenduste alternatiividega, mis aitavad uueks aastaks seatud soovide väljatöötamisel – Foto: Graziela Silva / TechTudo

Vaadake alternatiivseid tootlikkusrakendusi, mis aitavad uueks aastaks määratletud soovide väljatöötamisel – Foto: Graziela Silva / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2/7 Trello on hea rakendusevõimalus isiklike või rĂĽhmaĂĽlesannete korraldamiseks – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Trello on hea rakendusvariant isiklike või rĂĽhmaĂĽlesannete korraldamiseks – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Trello on organisatsiooniline rakendus, mis aitab teil projektijuhtimisel. See tasuta ja portugali keeles tööriist on mitmekülgne ja võimaldab teil teha mitmesuguseid tegevusi alates ettevõtte juhtimisest kuni selle kuu ostunimekirja koostamiseni. Töö alustamiseks looge süsteemile juurdepääsemiseks lihtsalt sisselogimine ja parool. Lisaks rakendusele pääseb platvormile juurde ka veebisaidi kaudu, ilma et peaksite arvutisse midagi alla laadima.

Trello intuitiivne kasutajaliides on paigutatud tabelitesse, kus on võimalik valmistada erinevatest subjektidest kaarte. Kaartidele saavad kasutajad lisada projekti teavet ja isegi ülesandeloendeid luua. Trello üheks eeliseks on võimalus määrata tööde lõpptähtajad ja saada tähtaegadest teateid programmi teadete või e-posti teel. Teine esiletõst on rühmatöö võimaldamine, jagades kasutajate vahel pilte või kaarte.

3/7 Google Calendar on nutikas kalender, mis võimaldab teil lisada teavet ĂĽlesannete ja kohtumiste kohta – Foto: avalikustamine / App Store

Google Calendar on nutikas kalender, mis võimaldab teil lisada teavet ĂĽlesannete ja kohtumiste kohta – Photo: Disclosure / App Store

Google Calendar on nutikas kalender sĂĽndmuste korraldamiseks ja oluliste andmete, nagu päev, kellaaeg, asukoht, kĂĽlalised ja märkmed, edastamiseks. See rakendus on traditsiooniline paberiplaneerija, kuid seda saab kasutada palju rohkem. Juurdepääs on tasuta ja seda teeb Google’i konto ning see teenus on lisaks Android-versioonile saadaval ka Android-telefonides ja iPhone’ides.

Google’i kalendri funktsioonide hulgas on link Google Drive’iga pilvest failide lisamiseks kalendrisse või hotellide, restoranide ja muude teenuste broneerimine teie reisi ajal. Rakendus näitab päevakorral ka fotosid ja sĂĽndmuste ja kohtumiste jaoks registreeritud asukohtade kaarti.

4/7 Microsoft To Do pakub lihtsa ja visuaalse liidese kaudu kasutajatele praktilisust ja kiirust – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Microsoft To Do pakub lihtsa ja visuaalse liidese kaudu kasutajatele mugavust ja kiirust – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Microsoft To Do on ĂĽlesannete loendi haldur, mis võimaldab teil igapäevaseid tegevusi kiiresti planeerida. Selle lihtsa liidese abil luuakse mitme klõpsuga mitu rakenduse käsku, nii et kasutajad saavad nendega hakkama vaid ĂĽhe käega. To Do on Androidi ja iOS-i jaoks saadaval portugali keeles, lisaks sellele, et veebiversioon on rakendusse integreeritud – see on aga kättesaadav ainult inglise keeles.

Lisaks praktilisusele pakub Microsoft To Do kasutajatele isikupärastatud sirvimiskogemust. Rakenduses on võimalik valida teemasid, mida värskendatakse ka veebiversioonis automaatselt, kuna see tööriist töötab platvormide vahel suurepärases sünkroonis. Rakenduse eeliste hulgas on võimalus lisada mis tahes ülesandesse kuni 25 MB suuruseid faile ja sünkroonida andmeid Outlooki kontoga.

5/7 Gamificationi sĂĽsteemiga on Forest rakendus, mis eemaldab virtuaalsed segajad, et kasutajad saaksid keskenduda oma ĂĽlesannete täitmisele – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Mängude sĂĽsteemiga on Forest rakendus, mis välistab virtuaalsed segajad, et kasutajad saaksid keskenduda oma ĂĽlesannete täitmisele – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Igaüks, kes soovib jätta küberruumi tähelepanu kõrvale juhtimiseks, et keskenduda 2020. aastaks eesmärkidele ja ülesannetele, saab kasutada metsa, et suurendada oma keskendumist tegevustele. Selle rakenduse eesmärk on hoida kasutajaid telefonist eemal. Idee on lihtne: istutate seemneid, millest saavad järk-järgult puud. Installimine närbub, kui pääsete juurde teistele rakendustele, näiteks sotsiaalsetele võrgustikele või mängudele. Selle protsessi käigus kontrollib rakendus kasutaja fookusaega.

Metsa kasutamine on lihtne ja intuitiivne, ilma et oleks vaja käitlemiseks eelnevalt õppida. Androidi kasutajatel on juurdepääs selle tööriista tasuta versioonile, mis on iOS-is saadaval ainult tasulises režiimis. Arendaja sõnul kasvavad rakendusse istutatud puud ka reaalses keskkonnas.

6-l seitsmest Todoistil on igapäevaste tegevuste prioriteetseks seadmiseks isiklik sĂĽsteem – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Todoistil on isikupärastatud sĂĽsteem, et tähtsustada igapäevaseid tegevusi – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Todoist võimaldab teil määrata projekti etappe ja pakub tegevuste planeerimisel väledust. Uue lõpetamist vajava ĂĽlesande lisamiseks puudutage lihtsalt rakenduses nuppu “Lisa”. Endiselt on võimalik korraldada kohustusi prioriteetsete tasemete kaupa, suunates fookuse kiirema tegevuse lõpetamiseks.

Todoist ühildub peaaegu kõigi mobiil- ja lauaarvutitesüsteemidega. Hea sünkroonimisprotsessi kaudu on võimalik näiteks käivitada ülesandeid Android-seadmes ja täita need Windowsi arvutis. Kõik funktsioonid pole vabarežiimis saadaval; tasuline versioon pakub täiendavaid mehhanisme, nagu kommenteerimissüsteem, failide üleslaadimine ja teabe varundamine.

7/7 Asana on ĂĽks kuulsamaid rakendusi meeskonnatöö korraldamiseks – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Asana on ĂĽks kuulsamaid rakendusi meeskonnatöö korraldamiseks – Foto: Reproduction / Graziela Silva

Asana on rakendus neile, kes soovivad eesmärkide saavutamiseks tugineda kollektiivsele abile. See on koostööplatvorm, mis on loodud mitme funktsiooniga meeskonnatöö korraldamiseks ülesannete jaoks alates juhtimisest kuni liikmetevahelise suhtlemiseni. Lisaks ressurssidele nagu loendite ja kaartide jagamine, on Asanal projekti arendamise arutamiseks foorumid.

Rakenduse sees on võimalik kokku panna koostööpartnerite meeskond ja määrata neile konkreetsed funktsioonid. Asanal on ka tööriistad, et grupitöö arenguga sammu pidada. Lisaks saab integreeritud kalendris vaadata kõiki projekti etappide kohaletoimetamise kuupäevi.

Millist Trello stiilis programmi soovitate? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Microsoft Excelis on kasutusvalmis arvutustabelid suurepärase puhkuse jaoks

Microsoft Excelis on kasutusvalmis arvutustabelid suurepärase puhkuse jaoks