Siin on Nike kellamudelid, mida soovis Apple’i disainiboss Jony Ive

Täna varem rääkisime probleemidest Bloomberg kes muuhulgas kommenteeris, et Jony Ive (Apple’i vanem asepresident tööstusdisaini alal) tellis oma meeskonnale mitu Nike spordikella õppimiseks – pole valus meenutada, et Nike on Apple’i partner Nike + iPodi projektis.

SEE Business Insider võttis loo rääkinud endise Nike loovjuhi Scott Wilsoniga ühendust, et teada saada, mis see kell oli. See on Wilsoni vastus [tradução livre nossa]:

Jah, ta on [Ive] Ă„ra osta. Me lihtsalt kingime neile, sest ka nemad on disainerid. Tema ja teised disainigrupist kĂĽsisid ning me saatsime palju Nike Presto Digital rihmasid ja Oregon Alti-Compass seeria alumiiniumkellasid. Olen nende soovist meelitatud. Ma arvasin, et see oli lihtsalt isiklik taotlus, kuid nende materjalimees esitas materjali ja protsessi kohta palju kĂĽsimusi. See mõjutas nende uurimistööd kellade valmistamise kohta perioodil, mis on juba varasemates lugudes dokumenteeritud. Nad peavad olema inspireeritud tööstustehnikast ja kellade valmistamisest oma toodetes juba esimesest iPhone’ist saadik. On huvitav, et nad saavad iWatchi abil ringi mingil hetkel lõpule viia.

See Nike disain pärineb aastast 2002-2004.

Allpool on Nike Presto Digital käevõru:

Nike Presto Digital

NĂĽĂĽd, Oregoni Alti-Kompass:

Nike Oregon Alti-Compass

Tegelikult ütlevad iPhone 5 esitlusvideos paljud, et tootmisprotsess on mõnevõrra sarnane ehete või selles küsimuses kellaga.

Teine punkt, mida võime näha, on see, et imesid pole: ĂĽkskõik kui andekas ja erakordne Ive ka pole, peab ta koos oma meeskonnaga aru saama, mida / kuidas väljakujunenud ettevõtted, teatud segmentide juhid edu saavutamiseks teevad. Kõige selle juures on suurepärane teada, et see ei pea jõudma koopiasse, nagu teiste ettevõtete puhul …